Oferta pracy

Dyrektor Operacyjny - usługi dla przemysłu

Climbex Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie operacyjne w obszarze Grup Produktowych m.in.: energy&telecom solutions, rebranding, integrated facility managment

  • Odpowiedzialność za realizację budżetów i wynik finansowy na podległych kontraktach

  • Planowanie, nadzorowanie oraz rozliczanie zadań podległych Grup Produktowych

  • Współtworzenie z Zarządem oraz pełnienie nadzoru nad wdrożeniem krótko i długoterminowych strategii operacyjnych

  • Kontrola i optymalizacja procesów oraz proponowanie działań usprawniających w celu podnoszenia jakości i efektywności kosztowej i operacyjnej

  • Kreowanie KPI i nadzorowanie poziomu ich realizacji

  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników, szczególnie rozwijanie kompetencji zespołu oraz motywowanie

  • Współpraca z największymi kontrahentami, budowanie z nimi silnych relacji, udział w negocjacjach, spotkaniach, wydarzeniach branżowych

  • Zarządzanie współpracą z podwykonawcami (dostawcami usług budowlanych)

  • Raportowanie zgodnie z przyjętymi w organizacji standardami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym wyższego szczebla

  • Doświadczenie w zarządzaniu organizacjami o dużej liczbie pracowników (min. 200 osób)

  • Doświadczenie w całościowym zarządzaniu i nadzorowaniu projektów inwestycyjnych w obszarze budownictwa liniowego (m.in. segment kolejowy, telekomunikacyjny, energetyczny, drogowy)

  • Komunikatywność oraz umiejętność skutecznego kierowania zespołami

  • Duża samodzielność oraz umiejętności organizacji i zarządzania własnym czasem

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – wymagany poziom min. B2

  • Własna inicjatywa oraz nastawienie na generowanie rozwiązań usprawniających

  • Mobilność oraz gotowość do pracy na terenie całej Polski

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy w ramach organizacji o dużej dynamice rozwoju

  • Wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym uzależnionym od uzyskanych wyników

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

  • Duża samodzielność działania oraz możliwość realnego wpływu na organizację

  • Odpowiedzialne stanowisko oraz pracę na celach

  • Możliwości korzystania z karty Multisport i prywatnej opieki medycznej

Climbex Sp. z o.o.

CLIMBEX Sp. z o.o. – jesteśmy jedną ze spółek Grupy Impel. Wspieramy procesy produkcyjne w branży przemysłowej. Stale pracujemy na to, aby nasi Klienci osiągali najwyższą sprawność biznesową w procesach organizacji produkcji.

Przewiń do profilu firmy