Oferta pracy

Dyrektor Operacyjny w dziale handlowym

SALES HR

15 00017 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest polska firma handlowa, działająca na rynkach całego świata, osiągającą kilkuset mln obroty rocznie. Szukamy osoby na stanowisko: Dyrektor Operacyjny w dziale handlowym.

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie zarządu i właściciela firmy w realizacji strategii biznesowej i wdrażania procesów

  • kontroling wskaźników efektywności działu handlowego pod kątem wdrażania procesów i procedur

  • wyszukiwanie, analiza i korekcja błędów które potencjalnie mogą wystąpić w dziale handlowym

  • wyznaczanie celów dla poszczególnych zespołów oraz późniejsze ich egzekwowanie

  • udział w tworzeniu i wdrażaniu planów rozwoju firmy

  • raportowanie bezpośrednio do właściciela

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie zawodowe w roli dyrektora operacyjnego w firmach handlowych

  • doświadczenie w nadzorowaniu działów handlowych pod kątem wdrażania i egzekwowania procesów

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2)

  • umiejętność przekładania celów strategicznych na obszar operacyjny

  • wnikliwość, szczegółowość, umiejętność analizy i wyszukiwania potencjalnych błędów celem ich uniknięcia w przyszłości

  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne

Pracodawca oferuje

  • wynagrodzenie podstawowe 15 000 - 17 000 PLN brutto : B2B/umowa o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy

  • bardzo dużą samodzielność - praca bezpośrednio przy właścicielu firmy (obecnie firma liczy ok 100 osób)

  • pracę w komfortowo urządzonym biurze w centrum Warszawy