Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Operacyjny

AmluxO firmie

Amlux

Grójecka 77

Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Dyrektor OperacyjnyNumer ref.: (Gotowość do częstych wyjazdów służbowych)

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie i współpraca z podległym zespołem pracowników
  • Wdrażanie i prowadzenie kontraktów. Stały kontakt z kontrahentami oraz tworzenie i utrzymywanie z nimi mocnych relacji.
  • Nadzór nad świadczeniem wysokiej jakości usług
  • Kompleksowa kontrola przynależnych obiektów
  • Nadzór nad bezpieczeństwem pracy, przestrzeganiem instrukcji, przepisów oraz realizacją wewnętrznych procedur i ustaleń
  • Nadzór nad realizacją założeń budżetowych na podległych obiektach (analizowanie wyników finansowych i podejmowanie działań umożliwiających optymalizację kosztów)

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników na rozporoszonym terenie
  • Umiejętność kontroli jakości i kosztów
  • Efektywne działanie pod presją czasu
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie Polski Północnej (oddziały w miastach: Szczecin, Gdańsk, Poznań, Bydgoszcz, Olsztyn, Białystok)

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w rozwijającej się organizacji
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy po wdrożeniu na stanowisku pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne