Oferta pracy

Dyrektor Operacyjny

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
Dla naszego Klienta dużej międzynarodowej firmy poszukujemy:
Dyrektor OperacjiNumer ref.: DOJ/2021/SM

Opis stanowiska

  • Planowanie oraz nadzór operacyjny nad procesami operacyjnymi w tym szczególnie nadzór nad obszarem łańcucha dostaw, obsługi klienta,
  • Monitorowanie i optymalizacja procesów oraz kosztów,
  • Przygotowywanie i analizowanie raportów biznesowych i informacji pomocnych w podejmowaniu podstawowych decyzji dotyczących remarketingu
  • Zarządzanie budżetami operacyjnymi,
  • Optymalizowanie efektywności wszystkich procesów biznesowych realizowanych przez firmę.

 Oczekiwania:

  • 4-5 lat doświadczenia na stanowiskach związanych z operacjami, logistyką, zarządzaniem łańcuchem dostaw,
  • Zdolność do podejmowania inicjatywy w stale zmieniającym się środowisku pracy,
  • Umiejętność zarządzania zespołem,
  • Doskonała znajomość Excela,
  • Doświadczenie w pracy w SAP,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w branży FCMG będzie dodatkowym atutem.

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Ciekawą pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku,
  • Potrzebna narzędzia do pracy,
  • Możliwość prowadzenia interesujących projektów.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy