Oferta pracy

Dyrektor Operacyjny

ASTEK PolskaO firmie

  • Mokotowska 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer

ASTEK Polska

Mokotowska 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach przedsprzedażowych i/lub warsztatach sprzedażowych z klientami Zleceniodawcy

  • Współodpowiedzialność za procesy sprzedażowe w obszarze oraz współtworzenie budżetu i planu biznesowego

  • Zarządzanie procesem ofertowym (tworzenie ofert w tym dla oddziałów globalnie oraz wsparcie merytoryczne pozostałych członków zespołu ASTEK Polska odpowiedzialnych za przygotowywanie ofert)

  • Zgłaszanie i rozwiązywanie potencjalnych problemów związanych z realizacją obowiązków oraz realizacja zadań związanych z przygotowaniem i/lub prezentacją ofert zgodnie ze standardami Zleceniodawcy

  • Utrzymywanie relacji z klientami w ramach realizacji usług i projektów, wsparcie działu sprzedaży w zakresie pozyskiwania nowych klientów i rozwijania relacji z nimi

  • Współpraca z kluczowymi klientem w celu badania potrzeb, proponowania nowych rozwiązań, a także ulepszania już funkcjonujących procesów w ramach bieżących i przyszłych projektów

  • Zarządzanie podległymi strukturami technicznymi oraz tworzenie nowych struktur i zespołów

  • Utrzymanie relacji z konsultantami, zarządzanie ścieżkami karier

  • Zarządzanie budżetem szkoleniowym

  • Monitorowanie jakości pracy konsultantów oraz wskaźników jakościowych dedykowanych zespołów informatycznych

  • Informowanie Zleceniodawcy o ryzykach i problemach dot. konsultantów i klientów, które mogą mieć wpływ na wyniki firmy

  • Definiowanie strategii technologicznych poprzez wybór i zawieranie partnerstw

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w branży IT na stanowiskach kierowniczych i managerskich

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na styku biznesu i technologii w bezpośredniej współpracy z klientami międzynarodowymi

  • Doświadczenie i wiedza z obszaru zarządzania projektami informatycznymi w oparciu o najlepsze praktyki oraz zrozumienie technicznych aspektów usług IT

  • Znajomość dobrych praktyk w zakresie świadczenia usług IT (ITIL) oraz praktyczna znajomość metodyk zwinnych (Agile) – certyfikaty potwierdzające będą stanowiły dodatkowy atut

  • Płynna znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1

  • Wykształcenie wyższe – preferowany kierunek informatyka

  • Doskonałe umiejętności analityczne

  • Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów oraz umiejętność dostosowania się do zmieniających się priorytetów

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność pracy zespołowej

  • Elastyczność oraz doświadczenie w zarządzaniu wieloma zadaniami o wysokim priorytecie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu