Logo Pracuj.pl

Dyrektor Operacyjny

ASTEK PolskaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

ASTEK Polska

Mokotowska 1

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach przedsprzedażowych i/lub warsztatach sprzedażowych z klientami Zleceniodawcy
  • Współodpowiedzialność za procesy sprzedażowe w obszarze oraz współtworzenie budżetu i planu biznesowego
  • Zarządzanie procesem ofertowym (tworzenie ofert w tym dla oddziałów globalnie oraz wsparcie merytoryczne pozostałych członków zespołu ASTEK Polska odpowiedzialnych za przygotowywanie ofert)
  • Zgłaszanie i rozwiązywanie potencjalnych problemów związanych z realizacją obowiązków oraz realizacja zadań związanych z przygotowaniem i/lub prezentacją ofert zgodnie ze standardami Zleceniodawcy
  • Utrzymywanie relacji z klientami w ramach realizacji usług i projektów, wsparcie działu sprzedaży w zakresie pozyskiwania nowych klientów i rozwijania relacji z nimi
  • Współpraca z kluczowymi klientem w celu badania potrzeb, proponowania nowych rozwiązań, a także ulepszania już funkcjonujących procesów w ramach bieżących i przyszłych projektów
  • Zarządzanie podległymi strukturami technicznymi oraz tworzenie nowych struktur i zespołów
  • Utrzymanie relacji z konsultantami, zarządzanie ścieżkami karier
  • Zarządzanie budżetem szkoleniowym
  • Monitorowanie jakości pracy konsultantów oraz wskaźników jakościowych dedykowanych zespołów informatycznych
  • Informowanie Zleceniodawcy o ryzykach i problemach dot. konsultantów i klientów, które mogą mieć wpływ na wyniki firmy
  • Definiowanie strategii technologicznych poprzez wybór i zawieranie partnerstw

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w branży IT na stanowiskach kierowniczych i managerskich
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na styku biznesu i technologii w bezpośredniej współpracy z klientami międzynarodowymi
  • Doświadczenie i wiedza z obszaru zarządzania projektami informatycznymi w oparciu o najlepsze praktyki oraz zrozumienie technicznych aspektów usług IT
  • Znajomość dobrych praktyk w zakresie świadczenia usług IT (ITIL) oraz praktyczna znajomość metodyk zwinnych (Agile) – certyfikaty potwierdzające będą stanowiły dodatkowy atut
  • Płynna znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1
  • Wykształcenie wyższe – preferowany kierunek informatyka
  • Doskonałe umiejętności analityczne
  • Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów oraz umiejętność dostosowania się do zmieniających się priorytetów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność pracy zespołowej
  • Elastyczność oraz doświadczenie w zarządzaniu wieloma zadaniami o wysokim priorytecie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • firmowa drużyna sportowa
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

Dyrektor Operacyjny, Mokotowska 1, Warszawa