Oferta pracy

Dyrektor Operacyjny

Pracuj.pl dla FirmO firmie

10 00015 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii i wizji firmy Flash Ventures

  • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju firmy i realizacji założonych celów

  • Analiza potencjalnych inwestycji firmy

  • Współpraca operacyjna z zarządem

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (preferowane: prawo, zarzadzanie, finanse)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Znajomość branży venture capital due-diligence

  • Wiedza z zakresu prawa- w szczególności KSH

  • Wiedza z zakresu oceny i realizacji projektów inwestycyjnych

  • Rozumienie i zainteresowanie środowiskiem start-up

  • Znajomość i doświadczenie w zakresie private equity i FIZAN

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i analitycznego myślenia

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w przedziale 10 000 - 15 000 zł oparte o umowę o pracę lub umowę B2B

  • Wysoką premię kwartalną, uzależnioną od osiąganych wyników

  • Pracę pełną wyzwań, wymuszającą ciągły rozwój zawodowy i poszerzanie horyzontów

  • Zatrudnienie w nowoczesnej firmie, działającej w najdynamiczniej rozwijającym się segmencie rynku

  • Niekorporacyjną atmosferę w pracy oraz otwartość w relacjach z udziałowcami

Dla naszego klienta, firmy Flash Ventures, dynamicznie rozwijającego się funduszu, skupiającego swoją uwagę na branży gamingowej i OZE, poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektor Operacyjny.

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.