Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Operacyjny

ZONE ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie z Zarządem oraz pełnienie nadzoru nad wdrożeniem krótko i długoterminowych strategii operacyjnych,

  • kontrola i optymalizacja procesów, a także wdrażanie projektów optymalizacyjnych związanych z ciągłym doskonaleniem procesów w zakresie jakości oraz efektywności kosztowej i operacyjnej

  • nadzorowanie poziomu realizacji zdefiniowanych KPI

  • zarządzanie zasobami finansowymi i technicznymi koniecznymi do świadczenia usług oraz ich optymalne wykorzystanie,

  • planowanie i wdrażanie działań rozwojowych – w tym pozyskiwanie nowych kontraktów i kontrola nad ich realizacją,

  • zarządzanie polityką świadczonych usług oraz odpowiedzialność za osiągnięcie wyniku jakościowego i finansowego,

  • zarządzanie podległym personelem oraz wdrażanie zmian zwiększających innowacyjność i efektywność pracy,

  • kreowanie wizerunku organizacji oraz budowanie relacji z obecnymi i przyszłymi klientami,

Nasze wymagania

  • co najmniej 5 letnie doświadczenie menedżerskie w obszarach działalności zgodnych z działalnością operacyjną spółki,

  • wykształcenie wyższe,

  • wysoko rozwinięte kompetencje z zakresu zarządzania dużym zespołem

  • wiedza i doświadczenie w zakresie analiz rynku, ofertowania i negocjowania kontraktów,

  • umiejętność w zakresie efektywnego ustalania priorytetów i orientacja na cel,

  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko z istotnym wpływem na rozwój firmy,

  • pracę w oparciu o elastyczne formy zatrudnienia w stabilnej i rozwijającej się firmie,

  • wynagrodzenie stałe oraz system motywacyjny uzależniony od efektywności wykonania powierzonych zadań,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji zawodowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

ZONE ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zone Energy to firma, która zrodziła się z miłości do innowacji, najnowszych technologii oraz przede wszystkim poszukiwania praktycznych rozwiązań dla ludzi. Nasz starannie dobrany zespół codziennie daje z siebie wszystko, żeby każdy mógł czerpać szczęście ze słońca. Nieustannie inwestujemy w wiedzę i rozwój, aby osiągnąć nasz wspólny cel. Jesteśmy nowoczesną organizacją, dlatego rozumiemy, że firma składa się z ludzi, zależy od ludzi i służy ludziom.

Przewiń do profilu firmy