Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Operacyjny

AMLUX Sp. z o.o.O firmie

AMLUX Sp. z o.o.

Grójecka 77

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i współpraca z podległym zespołem pracowników

  • Wdrażanie i prowadzenie kontraktów. Stały kontakt z kontrahentami oraz tworzenie i utrzymywanie z nimi mocnych relacji.

  • Nadzór nad świadczeniem wysokiej jakości usług

  • Kompleksowa kontrola przynależnych obiektów

  • Nadzór nad bezpieczeństwem pracy, przestrzeganiem instrukcji, przepisów oraz realizacją wewnętrznych procedur i ustaleń

  • Nadzór nad realizacją założeń budżetowych na podległych obiektach (analizowanie wyników finansowych i podejmowanie działań umożliwiających optymalizację kosztów)

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników na rozporoszonym terenie

  • Umiejętność kontroli jakości i kosztów

  • Efektywne działanie pod presją czasu

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie Polski.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w rozwijającej się organizacji

  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy po wdrożeniu na stanowisku pracy

Gotowość do częstych wyjazdów służbowych