Oferta pracy

Dyrektor Operacyjny

JOBHOUSE

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

W tej chwili dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Dyrektor Operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • odbudowa rentowności funkcjonowania firmy. Prowadzenie działalności operacyjnej

  • zarządzanie zespołem

  • kontrolowanie płynności finansowej

  • sporządzanie raportów dla Zarządu

  • współpraca z Urzędem Miasta i Urzędami Dzielnicowymi

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie przy tworzeniu start-up’u lub restrukturyzacji firmy

  • doświadczenie we współpracy z Kontrahentami

  • doświadczenie w sporządzaniu różnego rodzaju umów

  • doświadczenie w budowaniu oraz zarządzaniu podległymi zespołami

  • doświadczenie w rekrutacji

  • umiejętność strategicznego myślenia oraz zarządzania emocjami

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • determinacja i elastyczność

Mile widziane

  • doświadczenie przy współpracy z Urzędami Państwowymi

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • podstawowe wynagrodzenie + premia roczna zależna od wyników finansowych ze sprzedaży usług

  • narzędzia pracy: telefon, laptop

  • zwrot paliwa

  • realny wpływ na rozwój firmy

JOBHOUSE

Jobhouse działa na rynku od 10 lat i prowadzi rekrutacje na kilku kontynentach. Naszą misją jest łączenie ludzi - najlepszych pracodawców z najlepszymi pracownikami. Pomogliśmy znaleźć pracę ponad 12 000 osób! Działamy profesjonalnie, szybko i skutecznie.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikację przez przycisk aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7097.