Ta oferta pracy jest nieaktualna od 469 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Operacyjny

  • Warszawa, mazowieckie
  • Dyrektor/Prezes
  • 11.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Fundusz inwestycyjny Hedgehog Fund poszukuje osoby, która mogłaby dołączyć do zespołu zarządzającego jednego z projektów z portfolio funduszu – serwisu Evenea

    Evenea to serwis wspierający organizację wydarzeń oraz sprzedaż biletów na wydarzenia. Firma działa na rynku od 5 lat i jest liderem obsługi rynku wydarzeń biznesowych, warsztatów i konferencji. W związku ze zmianami organizacyjnymi i chęcią poszerzenia zespołu obecnie poszukujemy osób na stanowiska:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Współtworzenie i współzarządzanie realizacją strategii firmy
    • Planowanie i realizacja budżetu firmy
    • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem
    • Dbałość o relacje z kluczowymi klientami, udziałowcami i innymi podmiotami współpracującymi
    • Odpowiedzialność za kluczowe wskaźniki / wynik finansowy firmy

    Wymagania:

    • Doświadczenie w prowadzeniu projektów typu startup technologiczny (ze szczególnym uwzględnieniem projektów z obszarów e-commerce i SaaS)
    • Dobra znajomość zarówno narzędzi Google Analytics jak i zagadnień SEO/SEM, Social Media, lead generation, marketing automation, e-mail marketing
    • Bardzo dobre umiejętności analityczne
    • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
    • Silna, wewnętrzna motywacja

    Oferujemy:

    • Realny wpływ na strategię firmy i jej wdrożenie
    • Pracę w małym i prężnym zespole
    • Wynagrodzenie uzależnione od wyników firmy (pensja stała + system bonusowy)
    • Opcje na wejście do Zarządu firmy po spełnieniu przez firmę określonych wskaźników
    • Laptop i telefon służbowy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.