Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Operacyjny

MILLE SAPORI PLUS sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie bieżącą działalnością operacyjną Spółki;

  • wyniki obszaru operacyjnego;

  • koordynację pracy wszystkich Oddziałów na terenie Polski;

  • wyznaczanie kierunków działania i motywowanie menedżerów i zespołów w strukturze rozproszonej;

  • zapewnienie odpowiedniego nadzoru merytorycznego nad pracownikami Pionu Operacyjnego;

  • bieżący nadzór nad pracą Działu Logistyki i Działu Zakupów;

  • opracowywanie i wdrażanie rozwiązań podnoszących efektywność procesów zachodzących w firmie;

  • opracowywanie planów biznesowych nowych projektów w Spółce;

  • monitoring i analiza ustalonych wskaźników efektywności w celu optymalizacji poziomu zapasów;

  • współpraca z Zarządem w zakresie opracowania i realizacji strategii firmy;

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami biznesowymi, instytucjami oraz organami nadzoru.

Nasze wymagania

  • znajomość branży FMCG

  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • umiejętność strategicznego myślenia oraz operatywność;

  • umiejętność zarządzania kilkoma, równoległymi projektami;

  • umiejętność zarządzania kapitałem ludzkim;

  • samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji;

  • wykształcenie wyższe;

  • znajomość języka angielskiego i/lub włoskiego.

To oferujemy

  • udział w strategicznych projektach biznesowych;

  • aktywny wpływ na wytyczanie kierunku rozwoju firmy;

  • samodzielność w realizacji obowiązków;

  • narzędzia niezbędne do realizacji obowiązków, w tym samochód służbowy;

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • elastyczną formę zatrudnienia.

MILLE SAPORI PLUS sp. z o.o.

Jesteśmy jednym z największych importerów włoskich produktów spożywczych w Polsce, należącym do Grupy Cremonini. Oferujemy szeroki asortyment najwyższej jakości produktów do kuchni domowej, pizzerii, hoteli, barów oraz restauracji. Poprzez oddziały firmy zlokalizowane w największych miastach w Polsce zapewniamy naszym klientom profesjonalną obsługę na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy