Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Operacyjny

GOODMAN Doradztwo Personalne S.C.O firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Dla naszego Klienta, czołowej firmy z branży spożywczej, grupy kilku nowoczesnych zakładów produkcyjnych, której produkty trafiają na europejskie i światowe rynki, w związku z dalszym dynamicznym rozwojem działalności, poszukujemy kompetentnej osoby na kluczowe stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie operacyjne grupą spółek produkcyjnych i handlowych z obrotem rocznym powyżej 100 mln
  • koordynacja, zarządzanie i monitorowanie funkcjonowania grupy
  • integracja podmiotów w grupie
  • wprowadzanie narzędzi korporacyjnych, profesjonalizacja kluczowych procesów i biznesu
  • konsolidacja grupy i jej strategii
  • wspieranie Zarządu w podejmowaniu decyzji biznesowych i wyznaczaniu kierunków rozwoju firmy
  • ujednolicenie działań operacyjnych i wypracowywanie wspólnych standardów
  • odpowiedzialność za realizację podjętej strategii
  • rozwój zespołu kadry managerskiej
  • delegowanie i egzekwowanie realizacji wynikających z podjętych działań

Wymagania:

  • doświadczenie w pełnieniu funkcji kierowniczych w firmach / grupach firm o profilu produkcyjno-handlowym
  • preferowane doświadczenie w branży produkcji spożywczej, ale jesteśmy otwarci również na kompetentne osoby z innych branż
  • doświadczenie w organizacji i integracji podmiotów w grupie
  • umiejętność przekładania wizji na konkretne operacje, w oparciu o zdolność do podejmowania efektywnych decyzji
  • doświadczenie w posługiwaniu się narzędziami zarządczymi takimi jak analizy finansowe, produkcyjne, rynku i raporty sprzedażowe
  • wiedza z zakresu procesów logistycznych i produkcyjnych
  • doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem ludzkim,
  • wykształcenie wyższe w zakresie zarządzania, ekonomii, prawa lub HR
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doskonała organizacja pracy, w tym skuteczność i terminowość w realizacji zadań
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • charyzma i duży autorytet

Offer:

  • możliwość dołączenia do firmy z wieloletnią tradycją, międzynarodowego lidera w swojej niszy rynkowej
  • interesujące wyzwanie, kluczową rolę zarządczą w dynamicznie rozwijającej się organizacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w poniższy przycisk aplikowania.

www.goodmanpolska.com

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodzę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez GOODMAN Doradztwo Personalne s.c. do potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Jednocześnie zdaję sobie sprawę z przysługującego mi prawa do wglądu przesłanych przeze mnie danych, uzupełniania, poprawiania, a nawet usunięcia danych ze zbioru.

Ogłoszenie archiwalne