Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Operacyjny

VACO PURE SP. Z O.O.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizacją budżetów i osiąganie rentowności zleceń,

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu, kierowanie działem operacyjnym firmy, w tym działem zakupów i logistyki, administracji, jakości, biura obsługi klienta

  • Poszukiwanie możliwości zwiększenia efektywności wszystkich procesów realizowanych przez firmę,

  • Nadzór nad jakością świadczonych usług,

  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych projektów,

  • Tworzenie nowych Regionów operacyjnych,

  • Przeprowadzanie razem z działem handlowym „wizji lokalnych”

  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji biznesowych z kluczowymi Klientami oraz Dostawcami,

Nasze wymagania

  • Masz co najmniej dwuletnie doświadczenie na stanowisku dyrektora operacyjnego w firmie z branży usług sprzątających – warunek konieczny

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży usług,

  • Masz ponadprzeciętne zdolności organizacyjne i komunikacyjne,

  • Prowadziłeś/aś nadzór nad sprzątaniem takich obiektów jak galerie handlowe, hotelarstwo, usługi

  • dla przemysłu i logistyki – warunek konieczny,

  • Zarządzałeś/aś mobilnymi brygadami sprzątającymi,

  • Znasz nowoczesne technologie sprzątania i umiesz je zastosować w praktyce,

  • Nie jest dla Ciebie problemem, szkolenie nowozatrudnionych osób na stanowiskach managerskich,

  • Na zadania patrzysz w charakterze wyzwań, a nie problemów,

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B,

  • Jesteś gotowy/a do pracy w trybie zadaniowym, a częste podróże służbowe nie są dla Ciebie problemem

  • Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrobienia 😊

To oferujemy

  • Bezpieczną i stabilną, zwłaszcza w kontekście obecnych czasów, branżę,

  • Stabilne warunki zatrudnienia, (UoP lub B2B),

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko – Twój głos ma dla nas znaczenie!

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych: opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową,

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon,

  • Udział w ciekawych szkoleniach,

  • Możesz wdrażać własne pomysły i rozwiązania– chcemy by każdy z naszych pracowników czuł się ważny i wyjątkowy!

VACO dba o bezpieczeństwo sanitarne i czystość w obiektach, niezależnie od ich przeznaczenia.

Oferujemy nowe usługi PURE, które polegają na kompleksowym, cyklicznym oraz interwencyjnym doczyszczaniu zakładów produkcyjnych, placówek handlowych, biur.

Przewiń do profilu firmy

VACO to zespół profesjonalistów z pasją. Tak też działamy, w pełni angażujemy się w swój zakres działań i realizację celów firmy. Dzielimy się swoim doświadczeniem, pomysłami, będąc dla siebie nawzajem wsparciem. Jeśli też te wartości są dla Ciebie ważne – Dołącz do nas!