Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Operacyjny

OSKAR IWANOWICZ - IWANOWICZ INVESTMENTS

7 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wyznaczanie i systematyczne osiąganie celów biznesowych i jakościowych

  • Realizacja działań mających na celu umocowanie pozycji konkurencyjnej firmy w branży budowlanej poprzez optymalizację kosztów i maksymalizację zysków

  • Współtworzenie polityki i strategii firmy

  • Odpowiedzialność za realizację zawartych umów oraz efekty pracy swojego zespołu

  • Rozwój kompetencji oraz budowanie zaangażowania i efektywności podległego zespołu

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie menadżerskie i potrafisz motywować zespoły do działania

  • Kierujesz się partnerstwem i systematycznie dbasz o rozwój własny oraz rozwój swojego zespołu w celu zapewnienia wysokich wyników biznesowych

  • Cechuje Cię odwaga i kreatywność w działaniu oraz umiejętności negocjacyjne

  • Jesteś zorientowany/a na realizację celu oraz optymalizację kosztów

  • Efektywnie planujesz swoją pracę

  • Potrafisz budować trwałe relacje biznesowe

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie w realizacji przetargów będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o B2B

  • Samochód służbowy klasy premium po okresie próbnym

  • Elastyczny czas pracy

  • Komfortowe warunki pracy i rodzinną atmosferę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz udział w zysku

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy