Oferta pracy

Dyrektor Operacyjny

Inwenta Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Dla naszego Klienta, lidera w swojej branży, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • realizacja założeń Spółki poprzez rozwijanie współpracy i zarządzanie relacją z klientami w podległym obszarze,
  • odpowiedzialność za wynik operacyjny,
  • zarządzanie podległym zespołem,
  • zarządzanie efektywnością prowadzonych projektów oraz obsługiwanych klientów,
  • udział w spotkaniach i negocjacjach z kluczowymi partnerami biznesowymi firmy,
  • realizacja wyznaczonych celów budżetowych oraz podejmowanie działań mających na celu wsparcie i zwiększenie sprzedaży,
  • monitoring rynku i działań konkurencji, zaproponowanie nowych możliwości rozwoju.

Wymagania:

  • minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu dużymi zespołami oraz operacjami
  • doświadczenie w zarządzaniu dużymi budżetami
  • doświadczenie w realizacji wysokobudżetowych projektów,
  • doświadczenie w budowaniu relacji z klientami B2B ,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • nastawienie na realizację założonego celu,
  • samodzielność, doskonała organizacja pracy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, liderze w swojej branży,
  • opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, samochód służbowy.

Do dokumentów aplikacyjnych proszę dopisać klauzulę:
Zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity; Dz. U. z 2016 r. poz. 922 oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Inwenta Sp. z o. o. w celu umieszczenia ich w bazie kandydatów Inwenta Sp. z o. o., w celu wykorzystania ich w obecnych i przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Inwenta oraz na przekazywanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. Jednocześnie informuję, że jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do dostępu do treści moich danych, do ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu do ich przetwarzania oraz do ich usunięcia z bazy Inwenta Sp. z o. o

Ogłoszenie archiwalne