Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor operacyjny

ProsomaO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad rozliczaniem kosztów (jesteśmy finansowani ze środków venture capital oraz dotacji NCBR - każdej złotówki trzeba pilnować!)

  • Odpowiedzialność za analizę i kontrolę kosztów, oraz ich optymalizację

  • Wsparcia w bieżącej administracji i payroll (umowy, współpraca z biurem księgowym)

  • Koordynacja usług zewnętrznych: księgowość, prawo

  • Codzienne wsparcie operacyjne życia start-upowego :)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie ekonomiczne lub pokrewne

  • Min 3-letnie doświadczenie w pracy z cyferkami i MS Excel

  • Rozumienie finansów spółki

  • Umiejętność zarządzania projektami

  • Angielski na poziomie min C1

  • Samodzielność, kreatywność i skrupulatność!

Mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze digital health/medtech

  • Absurdalny entuzjazm!

To oferujemy

  • Pracę w obszarze prawdziwej, międzynarodowej innowacji

  • Realny i znaczący wpływ na kierunki rozwoju

  • Pracę w młodym, ale doświadczonym i rzetelnym zespole w kilku krajach

  • Perspektywę długoletniej współpracy

Prosoma

Prosoma to start-up z obszaru Digital Therapeutics budujący software dla psycho-onkologii. Inaczej mówiąc - robimy aplikacje wspierające proces leczenia i pomagające radzić sobie ze stresem i depresją! Działamy od blisko 3 lat wdrażając nasze rozwiązania w Niemczechi i USA. Wspiera nas najlepszy na świecie zespół terapeutów, graficy, artyści i animatorzy, a także trzy fundusze inwestycyjne.

Przewiń do profilu firmy