Logo Pracuj.pl

Dyrektor Operacyjny

HUMAN WORK LOGISTIC sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie strukturą operacyjną w Polsce,
  • Zarządzanie pracą Koordynatorów Pracowników Tymczasowych, Rekruterów, Specjalistów ds. obsługi klienta,
  • Dbanie o rentowność poszczególnych projektów,
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami poprzez profesjonalny kontakt i doradztwo,
  • Rekrutacja pracowników na stanowiska wynikające z zapotrzebowania w dziale operacyjnym.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na stanowisku Dyrektora lub Kierownika regionu w agencji pracy tymczasowej,
  • Doświadczenia w obsłudze klientów i realizowaniu działań sprzedażowych,
  • Posiadania prawa jazdy kategorii B,
  • Umiejętności negocjacyjnych, wysokich umiejętności interpersonalnych, przedsiębiorczości,
  • Doświadczenia w zarządzaniu podległymi pracownikami, umiejętność delegowania zadań, rozliczania oraz motywowania pracowników,
  • Biegła znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B (w zależności od preferencji kandydata) w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i budowania pozycji eksperta dzięki pracy pełnej wyzwań,
  • Przyjazną atmosferę pracy i niezbędne narzędzia(komputer, telefon, auto).

O nas

GRUPA HUMAN – zajmujemy się outsourcingiem i doradztwem personalnym na terenie kraju dla branży produkcyjnej, magazynowej i logistycznej.

Dyrektor Operacyjny, Wrocław