Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Operacyjny

PLINTRON POLAND sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie oraz wdrażanie strategii biznesowych, a także planów i procedur w celu osiągnięcia celów określonych w biznesplanie i strategii

  • Wsparcie Dyrektora Generalnego w codziennych zadaniach i obowiązkach

  • Definiowanie kompleksowych celów w zakresie rozwoju i wydajności pracowników oraz firmy

  • Nadzorowanie bieżącej działalności firmy, a także podległej kadry kierowniczej (obszary: sprzedaży, marketingu produktów, opiekunów klientów, menadżerów operacyjnych, usług technicznych i administracja)

  • Motywowanie zespołu do osiągnięcia maksymalnej wydajności

  • Ocena wydajności przedsiębiorstwa, bieżąca analiza i interpretacja danych (zarówno własnych jak i z otoczenia biznesowego)

  • Udział w działaniach rozwojowych (marketing, eventy, współpraca z innymi podmiotami)

  • Wdrażanie strategii Plintron Poland oraz Plintron Global na polski rynek, definiowanie działań w podległym obszarze mające na celu przyspieszenie rozwoju i ekspansji

  • Prowadzenie działalności Spółki zgodnie z przepisami branży telekomunikacyjnej i ustawodawstwem krajowym (oraz regulacjami Unii Europejskiej)

  • Zarządzanie relacjami z klientami, partnerami biznesowymi i dostawcami usług

  • Zapewnienie terminowego rozliczania, dostaw usług oraz zapewnienie niezakłóconego przebiegu płatności

  • Odpowiedzialność za utrzymanie rentowności biznesu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Dyrektora Operacyjnego lub podobnego stanowiska

  • Poparte dowodami sukcesy zarówno na stanowiskach samodzielnych jak i w zakresie pracy zespołowej

  • Wyższe wykształcenie w zakresie: zarządzania, administracji biznesowej lub pokrewnej dyscypliny naukowej

  • Silnie rozwinięte umiejętności przywódcze, z silną determinacją i orientacją na cel

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne, a także umiejętność i zdolność do prowadzenia wystąpień publicznych

  • Gotowość do podejmowania decyzji i nastawienia problem-solving. Umiejętność szybkiego diagnozowania i przewidywania problemów, a także zabezpieczanie rozwiązań potencjalnych problemów.

  • Doświadczenie w zaawansowanym planowaniu biznesowym, a także doskonała znajomość aspektów pracy na regulowanym rynku telekomunikacyjnym

  • Solidne rozumienie zasad analizy danych i wskaźników wydajności, umiejętność ich interpretacji oraz planowania ścieżek ich realizacji

  • 10-20 i więcej lat doświadczenia zawodowego w tym nie mniej niż 5-7 lat doświadczenia w telekomunikacji (mile widziane doświadczenie w branży MVNO).

  • Biegła znajomość (w mowie i piśmie) języka angielskiego (oczekiwany poziom minimum B2).

O nas

Plintron Poland Sp. z o.o. który jest częścią Grupy Plintron będącej światowym liderem w dostarczaniu rozwiązań dla MVNO i IoT poszukuje idealnego kandydata na stanowisko Dyrektora Operacyjnego. Będziesz odpowiedzialny za nadzorowanie bieżącej działalności operacyjnej i przestrzegania procedur obowiązujących w naszej firmie. Jest to kluczowa rola (podległa bezpośrednio Dyrektorowi Generalnemu) i odpowiedzialna za osiągnięcie i utrzymanie współczynników efektywności biznesu. Wymaga zachowania kontroli nad różnorodnymi i licznymi procesami biznesowymi, dlatego musisz być doświadczonym i skutecznym liderem. Powinieneś także mieć wysoko rozwinięte umiejętności miękkie i twarde, intuicję biznesową, wzorową etykę pracy i wysoki poziom kultury biznesowej i osobistej.

- Plintron (https://www.plintron.com/) jest największym na świecie kompleksowym, globalnym dostawcą rozwiązań MVNA i MVNE oraz CPaaS. Swoją ofertę dedykuje zarówno MVNO, MNO, a także przedsiębiorstwom i dostawcom rozwiązań IoT na całym świecie.

- Założony w 2008 roku Plintron jest częścią Billion Dollar Group i wprowadził na rynek ponad 140 marek MVNO w przeszło 30 krajach, na wszystkich 6 kontynentach.

- Plintron zapewnia hurtową usługę wirtualnego operatora telekomunikacyjnego oraz kompleksową platformę usług cyfrowych dedykowaną: operatorom strukturalnym, operatorom wirtualnym, perspektywicznemu rynkowi IoT/M2M, a także dostawców usług cyfrowych, w tym innowacyjny rynek Over the Top (OTT).

- Plintron posiada swoją siedzibę główną w Singapurze, a także biura w Dubaju, Austrii, Irlandii, Włoszech, USA, Meksyku, Rosji, Kolumbii oraz światowej klasy Centrum Rozwoju Oprogramowania w Chennai w Indiach.