Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Operacyjny

PARTNER PAPES Sp. z o.o.

  • Wagonowa 28a, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Wagonowa 28a

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Chce rozwinąć doświadczenie zawodowe w pracy nad przepływami wewnątrz organizacji

  • Po wdrożeniu będzie aktywnie uczestniczyć w procesie tworzenia i wprowadzania mądrych i efektywnych procesów oraz szybko i skutecznie adaptować je do zmian wynikających z potrzeb rynku

  • Będzie skutecznie wdrażała nowe produkty do aktywnych kanałów sprzedażowych

  • Jest komunikatywna i z łatwością nawiązuje relacje

  • Lubi dynamiczne środowisko pracy i posiada zmysł organizacyjny

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • doświadczenie w obszarze rozwiązań do prowadzenia sprzedaży B2B oraz e-commerce,

  • doświadczenie w wyborze i nadzorze nad utrzymywaniem systemów informatycznych wpływających na efektywność funkcjonowania organizacji,

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,

  • umiejętność wyznaczania, planowania i konsekwentnej realizacji celów,

  • systematyczność, dokładność, sumienność oraz wysoki poziom umiejętności organizowania własnej pracy,

  • znajomość branży artykułów biurowych i/lub eksploatacyjnych do drukarek (mile widziana).

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilną pracę w zgranym zespole w firmie działającej od ponad 30 lat

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość przystąpienia do programu: ubezpieczenia na życie

  • stałe szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • dogodną lokalizację firmy – w centrum Wrocławia

  • opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa/herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

O nas

Od ponad 30 lat firma Partner Papes Sp. z o. o. zajmuje się dystrybucją i dostarczaniem artykułów szkolnych i biurowych na terenie całego kraju.

Obsługujemy ponad 20 000 firm na terenie kraju – zarówno duże korporacje, małe i średnie firmy, instytucje rządowe oraz klientów indywidualnych. Jesteśmy udziałowcem ogólnopolskiej grupy Kompania Biurowa i laureatami licznych nagród i wyróżnień – między innymi Gazel Biznesu.

Cechą charakterystyczną naszej firmy jest kompleksowa obsługa nawet najbardziej wymagających klientów. To właśnie dla nich w naszej ofercie znajduje się ponad kilkanaście tysięcy artykułów niezbędnych w każdym biurze, firmie, korporacji, szkole i instytucjach. Począwszy od artykułów piśmienniczych, papieru, codziennych narzędziach pracy a na meblach biurowych i artykułach spożywczych skończywszy.

Dzięki inwestycjom w nowe technologie i rozwiązania informatyczne stale rośnie grono naszych zadowolonych klientów.