Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Operacyjny (Zastępca Dyrektora Generalnego)

SSC Górskie-Resorty.pl Sp. z o.o. Sp. k. - Crystal Mountain ResortO firmie

  • Wisła

    Wisła, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Dyrektora Generalnego hotelu w zakresie prawidłowego funkcjonowania obiektu zwłaszcza w odniesieniu do działów takich jak: F&B, Marketing i Sprzedaż, Recepcja i Rezerwacja, SPA & Wellness, Strefa Basenowa, Służba Pięter, Dział Techniczny.

  • Zapewnienie wysokiego obłożenia hotelu, restauracji i centrum konferencyjnego przy zachowaniu najwyższego standardu usług

  • Współudział w tworzeniu oferty hotelu, zarządzanie realizacją celów sprzedażowych jak i optymalizacją kosztową obiektu

  • Tworzenie i wdrażanie procedur mających na celu optymalne funkcjonowania hotelu zwłaszcza w podległych działach

  • Wspieranie Dyrektora Generalnego w koordynowaniu wszelkich projektów wspierających rozwój hotelu

  • Rekrutowanie, motywowanie, szkolenia i rozwój podległego zespołu oraz jego kontrolę

  • Kreowanie przyjaznego środowiska pracy oraz dobrej atmosfery pracy w hotelu

  • Sporządzanie raportów z działalności operacyjnej obiektu dla Dyrektora Generalnego i Zarządu

  • Bieżące raportowanie do Dyrektora Generalnego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub innym stanowisku kierowniczym (min 3-5 lat), w dużym obiekcie hotelowym poparte sukcesami

  • Wyksztalcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie lub hotelarstwo/turystyka)

  • Znajomość standardu obsługi Gości w hotelu 4 lub 5 – gwiazdkowym

  • Wysokie umiejętności przywódcze, bardzo dobra umiejętność organizacji pracy zespołu, motywowania i szkolenia podległych pracowników

  • Orientacja na zaspokojenie potrzeb gościa oraz determinacja w dążeniu do celu

  • Operatywność i nastawienie na współpracę w zespole a także budowanie przyjaznego środowiska pracy

  • Samodzielność i umiejętność poszukiwania rozwiązań na napotkane problemy

  • Wysokie umiejętności analityczne pomocne w raportowaniu i realizacji budżetów

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (znajomość j. niemieckiego - mile widziana)

  • Płynność w posługiwaniu się pakietem MS Office

To oferujemy

  • Elastyczne warunku zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt)

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i budowania doświadczeń zawodowych w dużym, luksusowym obiekcie (491 pokoje) o standardzie 5*

  • Szerokie możliwości rozwoju w ramach Grupy Górskie Resorty

  • Przyjazną atmosferę pracy i wyjątkową lokalizację w otoczeniu natury

  • Współpracę w zespole ekspertów i pasjonatów hotelarstwa

SSC Górskie-Resorty.pl Sp. z o.o. Sp. k. - Crystal Mountain Resort

Górskie Resorty to grupa obiektów, oferujących ponad 1700 pokoi i apartamentów w standardzie 4 i 5 gwiazdek w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Łomnicy i Wiśle. Nasze motto brzmi „Więcej niż hotele”, dlatego dbamy o każdy aspekt wypoczynku. Z naszego doświadczenia wynika, że kluczem do sukcesu są pracownicy, dlatego oferujemy im duże możliwości rozwoju i pracę w przyjaznej atmosferze.

Crystal Mountain Resort***** to nowo otwarty hotel w Wiśle. Obiekt oddaje do dyspozycji m.in. 491 pokoi, bogato wyposażone SPA, Aquapark oraz centrum biznesowe o pow. 900 mkw.

Przewiń do profilu firmy