Oferta pracy

Dyrektor Operacyjny

Ekoenergetyka-Polska S.A. O firmie

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie planów rozwoju firmy i ich wdrażanie;

  • odpowiedzialność za proces produkcyjny w całym zakładzie,

  • organizację produkcji na miejscu i koordynacja produkcji wszystkich segmentów;

  • organizacja logistyki (logistyka produkcji / zaopatrzenia / łańcuch dostaw);

  • organizacja technologii wytwarzania i inżynierii przemysłowej ze szczególnym uwzględnieniem procesów montażu i testowania;

  • zapewnienie realizacji standardowych procesów operacyjnych i systemów informatycznych dla całej lokalizacji, we wszystkich grupach produktowych;

  • wdrażanie i ciągłe doskonalenie procesu produkcyjnego;

  • dostarczanie wymaganych produktów po zoptymalizowanych kosztach produkcji, dotrzymywanie terminów i wymagań jakościowych;

  • rozwój, koordynacja i ciągłe doskonalenie organizacji i struktury produkcji;

  • odpowiedzialność za wdrażanie potencjałów optymalizacji i doskonalenia w celu osiągnięcia celów jakościowych/kosztowych;

  • odpowiedzialność za budżet (analiza raportów finansowych, optymalizacja kosztów) i kluczowe wskaźniki efektywności;

  • organizacja i nadzór nad obowiązkami podległych zespołów, wsparcie merytoryczne, moderowanie aktywności i motywowanie pracowników; doskonalenie własnych kompetencji oraz podległego zespołu;

  • reprezentowanie organizacji podczas audytów zewnętrznych i wewnętrznych;

  • tworzenie raportów, analiz oraz sprawozdań na temat procesów produkcyjnych dla zarządu organizacji;

  • dbałość o wizerunek, mienie i dobrą reputację Firmy;

  • raportowanie do Prezesa Zarządu.

Nasze wymagania

  • min.5 lat doświadczenia na stanowisku zarządczym (poziom wyższego szczebla) związanym z zarządzaniem szerokim obszarem operacyjnym, zdobyte najlepiej w firmie produkcyjnej o rozbudowanej strukturze;

  • doświadczenie zawodowe z branży e-mobility będzie dużym atutem;

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem;

  • doświadczenie w analizowaniu wyników o charakterze finansowym i przygotowywaniu budżetu;

  • doświadczenie we współpracy z interesariuszami zewnętrznym;

  • znajomość systemów klasy ERP;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1;

  • umiejętność przełożenia strategii na cele operacyjne i ich konsekwentna realizacja;

  • umiejętność pracy w oparciu o priorytety biznesowe;

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu;

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i samodzielność w działaniu;

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Prywatna Opieka Medyczna LUX MED

  • Karta Medicover Sport

  • Dofinansowanie posiłków na Ekoen i zakupu okularów korekcyjnych

  • Możliwość awansu

  • Szkolenia wewnętrzne merytoryczne i managerskie

  • Innowacyjne projekty e-mobility

  • Interdyscyplinarny zespół

  • Emplo – platforma do komunikacji

  • Wsparcie inicjatyw pracowniczych

  • Udział w akcjach charytatywnych Fundacji Ekoenergetyki

  • Sportowa integracja

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Komfortowe przestronne biura

  • Pyszna kawa z lokalnej palarni

  • Ruchomy czas pracy

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • Dofinansowanie pobytu dziecka w przedszkolu Ekolucky

  • Dofinansowanie ważnych momentów w życiu: ślub i narodziny dziecka

  • Płatny program poleceń pracowników do Działu Produkcji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie w ważnych momentach w życiu (ślub, dziecko)

Ekoenergetyka-Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.

Przewiń do profilu firmy