Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor operacyjny

ECOBIKE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wschodnia 12

Źródła (pow. średzki)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołami poszczególnych działów i nadzorowanie wewnętrznej komunikacji

  • Koordynacja działań marketingowych skoncentrowanych na rozwoju świadomości marki Ecobike

  • Współpraca z dostawcami i dystrybutorami

  • Nadzór podwykonawców

  • Wsparcie procesów projektowych i produkcyjnych

  • Kontrola i wspieranie rozwoju wydajności działów sprzedaży, serwisu i magazynu

  • Nadzór procesów logistycznych

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 3 letnie doświadczenie w obszarze zarządzania w branży rowerowej

  • Bardzo dobra znajomość rynku rowerowego

  • Dobra orientacja w techniczności rowerów

  • Wykształcenie wyższe, powiązane z logistyką, marketingiem lub techniczne

  • Umiejętność kierowania pracą różnych zespołów

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • Dobra znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2 w mowie i piśmie

  • Umiejętność definiowania priorytetów

  • Znajomość branży rowerów elektrycznych będzie dodatkowym atutem

  • Gotowość do podjęcia pracy w okolicach Wrocławia (Źródła)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B

  • Wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom i powierzonej funkcji

  • Szeroki zakres decyzyjności

  • Pracę z młodym i zaangażowanym zespołem

  • Możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach w szybko rozrastającej się firmie

  • Samochód służbowy, laptop, telefon

Ecobike Sp. z o.o. to silnie rozwijający się producent rowerów elektrycznych, klasyfikujący się w ścisłej czołówce liderów branży na polskim rynku. Firma staje się coraz bardziej rozpoznawalna także w wielu krajach Europy Zachodniej i Skandynawii.

Przewiń do profilu firmy