Oferta pracy

Dyrektor Personalny

Smart-HR

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta - firmy z branży farmaceutycznej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na nowo tworzone stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Katowic, woj. śląskie

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie polityki personalnej i strategii HR firmy, w tym zarządzanie obszarami: kadrowo-płacowym i rekrutacyjnym,

  • Bieżący nadzór nad poprawnością naliczania wynagrodzeń i nadzorowanie administracji personalnej,

  • Analizy HR i planowanie budżetu – m.in. kosztów pracowniczych czy benefitów,

  • Planowanie procesów: rekrutacji, onboardingu oraz motywacji personelu,

  • Stała współpraca z Agencjami Rekrutacyjnymi i instytucjami zewnętrznymi,

  • Rekomendację i wdrożenie nowych rozwiązań usprawniających politykę personalną,

  • Bieżąca komunikacja i wsparcie menadżerów w zakresie prowadzenia polityki personalnej firmy,

  • Sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu Spółki.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, optymalnie w wewnętrznym dziale HR,

  • Wiedzy i doświadczenia w zakresie kształtowania polityki personalnej firmy – w tym wiedzy w zakresie zarówno twardego jak i miękkiego HR-u,

  • Znajomość Kodeksu Pracy i przepisów dotyczących ochrony danych osobowych,

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej i samodzielności,

  • Zdolności komunikacyjnych oraz negocjacyjnych,

  • Kompetencji liderskich, doświadczenia w mentorowaniu i zarządzaniu pracownikami, motywowaniu ich i wspieraniu w rozwoju,

  • Umiejętności obsługi Excela i analizy danych,

  • Umiejętności posługiwania się językiem angielskim w mowie i piśmie - co będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na pełen etat, w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • Nowoczesne narzędzia i przyjazne środowisko pracy,

  • Miejsce parkingowe,

  • Dodatki pracownicze,

  • Udział w rzeczywistym kształtowaniu dalszego rozwoju całej firmy farmaceutycznej.

Smart-HR

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Przewiń do profilu firmy