Oferta pracy

Dyrektor Personalny

eobuwie.plO firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Kształtowaniem i wdrażaniem polityki HR zgodnej ze strategią firmy,

  • Biznesowo-partnerską współpracą z Zarządem oraz Kadrą Managerską,

  • Wdrażaniem i procesowaniem systemowego zarządzania zasobami ludzkimi,

  • Zarządzaniem miękkimi procesami HR, takimi jak budowanie marki pracodawcy, rekrutacja, ocena i rozwój oraz retencja współpracowników,

  • Zarządzanie talentami, planowaniem ścieżek karier, rozwoju zawodowego i sukcesji,

  • Wzmacnianiem zaangażowania współpracowników w organizacji,

  • Kształtowaniem i zarządzaniem komunikacją wewnętrzną,

  • Analizą wskaźników personalnych, raportowaniem i rekomendowaniem rozwiązań,

  • Standaryzacją oraz tworzeniem procedur i regulaminów niezbędnych do realizacji polityki personalnej firmy,

  • Planowaniem zatrudnienia w skali całej firmy,

  • Kształtowaniem i rozwojem systemu wynagrodzeń oraz systemów motywacyjnych,

  • Prowadzeniem administracji kadrowej (prawidłowość prowadzonej dokumentacji, naliczania wynagrodzeń itp.),

  • Planowaniem budżetu działowego i nadzorem nad jego realizacją,

  • Zarządzaniem ludźmi i zespołami działu HR.

Nasze wymagania

  • Minimum kilkuletniego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku w dużych i rozwijających się organizacjach,

  • Doskonałej orientacji w nowoczesnych rozwiązaniach i trendach HR,

  • Doświadczenia w zakresie tworzenia strategii personalnej i planów operacyjnych,

  • Doświadczenia w pozyskiwaniu talentów dla organizacji, tworzeniu planów adaptacji i rozwoju kompetencji,

  • Aktualnej i praktycznej wiedzy z zakresu prawa pracy,

  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem,

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, zdolności do budowania relacji,

  • Podejścia strategicznego, czasem marketingowego,

  • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki - ZZL, psychologia, zarządzanie,

  • W przypadku osób spoza Zielonej Góry, gotowości do pracy poza miejscem zamieszkania w trybie min. 3+2,

  • Doświadczenie w firmie e-commerce o międzynarodowym zasięgu będzie dodatkowym atutem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • przyjazna atmosfera

  • program poleceń dla pracowników

eobuwie.pl

eobuwie.pl to wiodący sklep na rynku e-commerce w Polsce, specjalizujący się w sprzedaży markowego obuwia i akcesoriów. Nasz asortyment to ponad 35 000 modeli butów i torebek! W ofercie posiadamy około 350 światowej klasy marek: Tommy Hilfiger, Guess, Furla, Armani Jeans, Melissa, ECCO, Clarks, Geox, Tamaris i wiele innych. Firma posiada ponad 20-letnią tradycję, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Doskonałości Mody Twojego Stylu 2014 i I miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Money.pl i Opineo.pl. Czekamy na młodych, zdolnych, kreatywnych, a także osoby z dużym doświadczeniem, które pomogą udoskonalić proces sprzedaży on-line.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy