Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Personalny

S.Haczkiewicz HM Spółka Komandytowa

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zbudowanie od podstaw kompleksowego procesu zarządzania zasobami ludzkimi w spółkach tj. planowanie zatrudnienia, rekrutacja, obnoarding, system wynagrodzeń, szkolenie, efektywność zespołowa i indywidualna, rozwój kompetencyjny, ocena, komunikacja i rozstanie z pracownikiem

  • Zbudowanie i realizacja polityki Zasobów Ludzkich w zakresie planowania, budżetowania i optymalizacji poziomu zatrudnienia

  • Sprawowanie odpowiedzialności za obszar administracji kadrowej i płacowej

  • Przygotowanie spółek i zatrudnionych w niej pracowników do przeprowadzenia zmian organizacyjnych

  • Przygotowanie Managerów do rozwiązywania trudnych sytuacji związanych z pracownikami

  • Budowanie relacji pracowniczych opartych na otwartej i wzajemnej komunikacji ze współpracownikami

  • Identyfikowanie potrzeb szkoleniowych, planowanie i organizowanie szkoleń oraz zapewnienie procesu integracji nowych pracowników

  • Sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem przepisów prawa pracy, czasu pracy oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Przygotowanie i realizacja budżetu zatrudnienia i wynagradzania w oparciu o realia rynkowe

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych dla stanowisk kierowniczych oraz przygotowanie menadżerów do prowadzenia procesów rekrutacyjnych

  • Współpraca z bezpośrednim przełożonym, Zarządem Spółki i poszczególnymi komórkami organizacyjnymi w zakresie wszystkich spraw związanych z zarządzanymi ludźmi

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w obszarze twardego i miękkiego HR

  • znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • doświadczenie w pracy operacyjno-projektowej

  • umiejętność zarządzania projektami z obszaru HR

  • wykształcenie wyższe

  • mobilność - praca we Wrocławiu i Stroniu Śląskim (2 dni / tydz)

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość pracy we Wrocławiu i Stroniu Śląskim

  • Autonomię w budowaniu procesów HR od podstaw

  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę

  • Przyjazną atmosferę

Czarna Góra Resort to całoroczne centrum górskich aktywności outdoorowych z ośrodkiem narciarskim i Bike Parkiem na czele, nowoczesne hotele i apartamentowce z zapleczem konferencyjnym, skibary i restauracje oraz centra SPA & wellness.

Z naszego doświadczenia wynika, że kluczem do sukcesu są pracownicy, dlatego oferujemy im duże możliwości rozwoju i pracę w przyjaznej atmosferze. Jeżeli interesuje Cię praca nad dynamicznie rozwijającą się i ciekawą marką, zapraszamy do aplikowania na stanowisko Dyrektora Personalnego.

Przewiń do profilu firmy