Oferta pracy

Dyrektor Pionu E-commerce

Klient Pracuj.plO firmie

10 000‐20 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola realizacji wdrożonej strategii na europejskich platformach sprzedażowych oraz ocena efektywności w odniesieniu do wyników sprzedaży

  • Zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za sprzedaż w oparciu o wskaźniki KPI

  • Identyfikowanie i rozwój kanałów sprzedaży

  • Opracowywanie strategii sprzedaży w tym m.in. ustalanie celów działu handlowego, ustalanie budżetów sprzedaży

  • Koordynowanie i planowanie wraz z działem produktu wdrażania nowego asortymentu,

  • Osiąganie uzgodnionych celów sprzedażowych i rozwojowych

  • Proponowanie i wdrażanie zmian w celu poprawy konwersji, wyników sprzedaży i rozwoju marki

  • Raportowanie z efektów pracy bezpośrednio do Zarządu

  • Monitorowanie i analiza trendów e-commerce i rynku

  • Planowanie, optymalizacja oraz nadzór nad realizacją kampanii marketingowych, e-mailingowych i sprzedażowych oraz działań w zakresie SEO/SEM

  • Odpowiedzialność za wyniki w kanałach e-commerce

  • Optymalizacja kosztów i wydajności działów

  • Rozwój platformy na rynkach zagranicznych

  • Pilnowanie przestrzegania procedur w firmie

  • Współpraca z działałem logistyki pod kątem dostosowania procesów do efektywnej obsługi kanału e-commerce

Nasze wymagania

  • Doświadczenie sprzedażowe w e-commerce (min. 2 lata), lub na stanowiskach pokrewnych związanych z odpowiedzialnością za działania i rozwój marki na rynkach europejskich

  • Znajomość najnowszych trendów i narzędzi wykorzystywanych w e-commerce

  • Dobrą orientację w obszarze nowoczesnych technologii

  • Kreatywność, samodzielność i odpowiedzialność w działaniu

  • Swoboda nawiązywania i rozwijania kontaktów w środowisku międzynarodowym

  • Wykształcenie wyższe

  • Efektywne i dochodowe zarządzanie marką, zespołem i jej zasobami,

  • Orientacja na cel biznesowy oraz wynik,

  • Umiejętność strategicznego myślenia,

  • Doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu strategii,

  • Kompetencje liderskie do skutecznej pracy z zespołem,

  • Wysokie umiejętności analityczne i interpersonalne,

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację biznesową (C1)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu na umowę B2B

  • Dodatki bonusowe wynikające z osiągania założonych parametrów KPI

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Pracę w nowoczesnej i innowacyjnej organizacji, nastawionej na ciągły rozwój

  • Realny wpływ na kształtowanie strategii firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy