Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Produkcji

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE SPECIFIC PAWEŁ ŚCIESIŃSKIO firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • efektywne zarządzanie i koordynowanie obszarów związanych z produkcją,

  • organizowanie i nadzorowanie pracy podległych wydziałów,

  • odpowiedzialność za terminową realizację założonego planu produkcyjnego,

  • kontrola poszczególnych procesów produkcyjnych i technologicznych,

  • proponowanie rozwiązań podnoszących jakość i wydajność produkcji,

  • bieżące kontrolowanie kosztów produkcji i podejmowanie działań optymalizujących,

  • aktywne uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień związanych z procesem produkcji,

  • systematyczne monitorowanie sytuacji produkcyjnej poszczególnych wydziałów,

  • dbałość o przestrzeganie standardów pracy, rozwój kompetencji oraz poziom motywacji i zaangażowania pracowników.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • min. 5-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w przedsiębiorstwie produkcyjnym zatrudniającym ok. 300 pracowników,

  • znajomość zasad prowadzenia procesów produkcyjnych,

  • umiejętność analitycznego myślenia i ustalania priorytetów,

  • sukcesy w optymalizacji procesów produkcji,

  • predyspozycje do zarządzania zespołem oraz wysoki poziom zdolności interpersonalnych,

  • umiejętność rozwiązywania problemów i efektywnego działania w trudnych sytuacjach,

  • umiejętność wyznaczania celów podległym pracownikom i konsekwencja w ich realizacji,

  • zaangażowanie w powierzone zadania,

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, będącej w ciągłym rozwoju,

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kompetencji Kandydata,

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

  • możliwość rozwoju zawodowego.