Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Produkcji

Bulten Polska SA

  • Bukietowa 60, Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Bukietowa 60

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • przywództwo, efektywne zarządzanie zespołem podległych kierowników działów produkcji, działów wspierających, specjalistów oraz aktywna współpraca z pozostałym personelem,

  • organizowanie, zarządzanie i udoskonalanie procesu produkcji w sposób zapewniający wysoką wydajność produkcji oraz wysoką jakość wytwarzanych produktów,

  • zapewnienie pracownikom bezpiecznych warunków pracy oraz przeciwdziałanie wypadkom w pracy,

  • przestrzeganie norm prawnych dotyczących bezpieczeństwa, higieny, ergonomii oraz czasu pracy,

  • nadzór nad realizacją planu produkcyjnego,

  • nadzór nad dokumentacją techniczną,

  • określanie wskaźników KPI i nadzorowanie poziomu ich realizacji,

  • nadzorowanie procesu wdrażania i stosowania procedur wynikających z działających w firmie systemów zarządzania takich jak : ISO 9001, IATF 16 949, ISO 45001, ISO 14001,

  • zapewnienie zgodności działań z wdrożonymi systemami zarządzania,

  • zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcji,

  • wdrażanie nowoczesnych narzędzi zarządzania w celu ulepszenia procesu produkcji oraz wyeliminowania marnotrawstwa,

  • współpraca z klientami, aktywny udział w realizacji wizyt/auditów,

  • współpraca i dobra komunikacja z innymi jednostkami/zakładami grupy Bulten rozlokowanymi na całym świecie,

  • przygotowanie i realizacja budżetu zgodnie z jego założeniami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (np. metalurgia, technologia produkcji, mechanika itp.) dodatkowo uzupełnione studiami podyplomowymi z dziedziny zarządzania,

  • co najmniej 10-letnie doświadczenie zawodowe, w tym mile widziane w branży motoryzacyjnej,

  • co najmniej 5 –letnie doświadczenie w kierowaniu dużym zespołem ludzi,

  • umiejętność budowania zespołu i zarządzania ludźmi,

  • wysoko rozwinięte umiejętności angażowania podległych pracowników do realizacji celów,

  • znajomość nowoczesnych narzędzi zarządzania produkcją jak np. Lean Manufacturing oraz praktyczna wiedza i doświadczenie w projektach z zakresu optymalizacji procesów produkcyjnych,

  • łatwość komunikowania się w języku angielskim,

  • determinacja i nastawienie na realizację założonych celów,

  • wysokie poczucie odpowiedzialności za prowadzone procesy.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • narzędzia do pracy ( telefon, komputer itp.),

  • samochód służbowy,

  • obszerny pakiet świadczeń pozapłacowych,

  • dodatkowe ubezpieczenie emerytalne finansowane przez pracodawcę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • dyżury lekarza w biurze

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Cel stanowiska

Celem tego stanowiska jest zarządzanie procesem produkcyjnym w firmie. Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za zapewnienie ciągłości produkcji i prawidłowej organizacji pracy, ciągłe doskonalenie procesu oraz optymalizację kosztów. Ponadto kieruje podległym zespołem doświadczonych kierowników i specjalistów w dziedzinie produkcji elementów. Dyrektor Produkcji podlega Dyrektorowi Zarządzającemu Spółki.

BULTEN POLSKA ma szwedzkiego właściciela Fasteners AB, wspólnie z zagranicznymi oddziałami tworzy międzynarodowy koncern inżynieryjny. Grupa zajmuje się rozwojem i produkcją specyficznych dla klienta komponentów i systemów opartych na materiałach z metalu. Bulten jest jednym z największych europejskich dostawców elementów złącznych dla międzynarodowego przemysłu motoryzacyjnego.

Przewiń do profilu firmy