Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Produkcji – branża stalowa

"EXPOM" S.A.

5 00012 000 brutto / mies.
  • Kurzętnik (pow. nowomiejski)

    Kurzętnik (pow. nowomiejski), warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym oraz budowanie i doskonalenie sprawnego zespołu funkcjonującego efektywnie i skutecznie

  • Realizacja celów procesu produkcyjnego

  • Nadzór nad realizacją założonych celów produkcyjnych, egzekwowanie ilości i jakości produkcji

  • Współudział w realizacji celów innych procesów np. procesów realizacji zamówień sprzedaży, wdrożeń nowych produktów, wdrożeń nowych inwestycji w obszarze produkcji

  • Proponowanie i wdrażanie działań doskonalących zarówno w obszarze zarządzania, organizacji produkcji jak i w obszarze realizacji zadań produkcyjnych

  • Nadzór nad stosowaniem się do przepisów BHP i Ppoż.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Brak konieczności znajomości j. obcego choć mile widziane

  • Umiejętności zarządcze

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność stawiania swoich oczekiwań podległym pracownikom

  • Motywowanie, asertywność

To oferujemy

  • Inspirującą pracę w nowoczesnej i stabilnej firmie, zapewniającą ciągłą możliwość rozwoju własnych kompetencji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do kwalifikacji i efektów pracy

  • Pracę pełną wyzwań, dającą możliwość rozwoju zawodowego

  • Pakiet atrakcyjnych benefitów funkcjonujących w firmie, prywatna opieka medyczna.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • pakiet programów pracowniczych

Firma z branży metalowej. W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: www.expom.pl

Przewiń do profilu firmy