Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Produkcji

WOK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.j.

  • Podgórna 104, Brodnica
    Brodnica, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Podgórna 104

Brodnica

Twój zakres obowiązków

  • ustalanie celów produkcyjnych i ich realizacja,

  • zarządzanie przeglądami maszyn i ich utrzymaniem,

  • automatyzacja procesów produkcyjnych i wdrażanie metodologii lean na stanowiskach,

  • rozwój i motywowanie podległego zespołu poprzez budowanie dobrej atmosfery pracy oraz autonomii w działaniu i podejmowaniu decyzji,

  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia utrzymania sprawności operacyjnej,

  • uczestniczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii wynagrodzeń na podległym obszarze,

  • zarządzanie produkcją oraz nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w podległym zespole,

  • współtworzenie i realizacja strategii rozwoju zakładu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • co najmniej 4 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym wyższego szczebla w firmie produkcyjnej w obszarze zarządzania produkcją wielkoseryjną,

  • wysoko rozwinięte kompetencje z zakresu zarządzania zespołem produkcyjnym,

  • umiejętność analizy wskaźników produkcyjnych, kosztów produkcji,

  • umiejętność mapowania procesów produkcyjnych i konsekwentne wdrażanie,

  • realne doświadczenia z wdrożenia i utrzymania lean management,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy),

  • bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, dofinansowanie karnetów na basen i siłownię, paczki dla dzieci, świąteczne świadczenia pieniężne),

  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji.

O nas

WOK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.j. w Brodnicy to prężnie rozwijająca się firma z polskim kapitałem. Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości tektury falistej i opakowań kartonowych. Ponad 30 letnie doświadczenie na rynku opakowań!