Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Produkcji

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE"BIZON" JANUSZ SKORUPA

Aleja Jana Pawła II 197

Cegielnia (pow. wołomiński)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące kierowanie i nadzór nad działem produkcji,

  • Zarządzanie pracownikami produkcyjnymi,

  • Inicjowanie, wdrażanie i nadzorowanie procesów optymalizacyjnych w obszarze produkcji,

  • Realizacja planów produkcyjnych – zarządzanie efektywnością procesu produkcyjnego,

  • Współtworzenie strategii rozwoju zakładu,

  • Koordynowanie procesów inwestycyjnych związanych z powierzonym obszarem produkcji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, minimum 5 – letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Znakomite rozeznanie w tematyce optymalizacyjnej procesów produkcyjnych, mile widziane doświadczenie zarządzenia LEAN,

  • Udokumentowane osiągnięcia w zakresie optymalizacji procesów oraz wdrażaniu nowych rozwiązań,

  • Wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie,

  • Inicjatywa w działaniu oraz ukierunkowanie na zmiany,

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt b2b,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość udziału w projektach i zdobywania specjalistycznego doświadczenia oraz praktycznej wiedzy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach.

O nas

Firma P.H. „BIZON” ma ponad 27-letnie doświadczenie w produkcji ciast, tortów i wypieków na bazie tradycyjnych receptur. Zaufało nam wielu odbiorców i klientów indywidualnych ale nie spoczywamy na laurach, wciąż się rozwijamy, poszerzamy asortyment i grono zadowolonych klientów.