Oferta pracy

Dyrektor Produkcji

DESIGN SP. Z O.O.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Grupa Design Sp. z o.o. jest firmą działającą w grupie Spółek, która jest liderem w branży oświetlenia do mebli i wnętrz. Istniejemy na rynku od 1996 roku i uważamy, że wieloletnie doświadczenie jest jednym z naszych największych atutów. Cieszymy się ugruntowaną pozycją na rynku, jednak uważamy, że każdy dzień bez kroku w przód to krok w tył, dlatego jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój i doskonalenie.

Jeżeli chcieliby Państwo zostać cenionymi pracownikami, w prężnie działającej firmie, prosimy o złożenie aplikacji na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Planowanie, realizacja i kontrola planów produkcyjnych, głównie w obszarze obórki tworzyw sztucznych, aluminium oraz w obróbce tafli szkła,
  • monitorowanie cyklu produkcji,
  • nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem wydziałów produkcyjnych Spółki,
  • wdrażanie rozwiązań mających na celu optymalizację procesów produkcyjnych, pod kątem kosztów, wydajności oraz jakości,
  • nadzór nad bezpieczeństwem prowadzenia produkcji oraz zapewnienie optymalnego wykorzystania maszyn i urządzeń,
  • opracowywanie strategii firmy w obszarze produkcji,
  • diagnoza błędów na wydziałach produkcyjnych,
  • wdrażanie nowych koncepcji produkcji oraz nowych technologii,
  • koordynacja i nadzór pracy podległych kierowników,
  • budowanie silnego zespołu, wspieranie pracowników,
  • raportowanie do Zarządu,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w pokrewnej branży (znajomość branży tworzyw sztucznych, aluminium),
  • min. 5 lat doświadczenia na  stanowiskach menedżerskich,
  • umiejętności wielopłaszczyznowego rozwiązywania problemów,
  • determinacja i zaangażowanie w dążeniu do celów, samodzielność, dokładność, terminowość, bardzo dobra organizacja czasu i pracy,
  • zdolności analityczne i komunikacyjne.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • premie pieniężne zależne od wyników,
  • rozwój zawodowy (szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne),
  • samochód służbowy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy