Oferta pracy

Dyrektor Produkcji

Klient Pracuj.plO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie realizacji planów produkcyjnych

  • Zapewnienie ciągłości produkcji w zakresie prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania maszyn oraz infrastruktury technicznej

  • Kierowanie zespołem kierowników- rozwój ich kompetencji, wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów, rozwijaniu zespołu, szkoleniu personelu produkcyjnego, operatorów maszyn

  • Zapewnienie zachowania standardów bezpieczeństwa, jakości produktów i procesów zgodnie ze zdefiniowanymi specyfikami i procedurami

  • Monitoring wskaźników wydajnościowych, jakościowych i terminowości produkcji

  • Tygodniowe raportowanie do Zarządu

  • Aktywne uczestnictwo w optymalizacji procesów produkcyjnych

  • Reprezentowanie Spółki przed organami kontrolnymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją i procesami utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym

  • Wykształcenie wyższe

  • Dobra znajomość systemów klasy ERP

  • Prawo jazdy kat. B

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność budowania i motywowania zespołu

  • Umiejętność delegowania zadań i odpowiedzialności

  • Szybkość działania i podejmowanie optymalnych decyzji w sytuacjach trudnych, pod presją czasu

  • Wysoki poziom asertywności i zdolności komunikacyjnych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Bardzo dobre wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji

Klient Pracuj.pl

Pracodawcą jest firma z branży meblowej,

posiadająca na Dolnym Śląsku swój zakład produkcyjny.

Poszukujemy kandydata w związku z dalszym rozwojem firmy, planowanymi inwestycjami i automatyzacją procesów produkcyjnych

na stanowisko: Dyrektor Produkcji

Przewiń do profilu firmy