Logo Pracuj.pl

Dyrektor Produkcji

Antal Engineering & OperationsO firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej

Twój zakres obowiązków

  • Pełna odpowiedzialność za obszar produkcyjny i realizację planów produkcyjnych
  • Zapewnienie realizacji zamówień klientów zgodnie ze specyfikacją oraz z wymaganiami dotyczącymi jakości wyrobu i czasu realizacji
  • Dbałość o ciągłą poprawę wyników operacyjnych w nadzorowanym obszarze poprzez podejmowanie odpowiednich działań zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami w zakresie jakości, bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska
  • Zarządzenie podległym zespołem raportującym pośrednio i bezpośrednio
  • Uczestnictwo w tworzeniu budżetu oraz weryfikacji realizacji założeń
  • Kontrola wskaźników KPI w wymiarze zarówno operacyjnym, jak i finansowym

Wymagania pracodawcy

  • Min. 5 lat doświadczenia w branży produkcyjnej na stanowisku Managera/Dyrektora Produkcji
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum bardzo dobrym
  • Praktyczna znajomość narzędzi lean
  • Mile widziane doświadczenie pracy w środowisku multi-kulturowym
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu oraz identyfikacji i rozwiązywania problemów

Benefity

  • karty przedpłacone
  • przedszkole / żłobek pracowniczy
  • pakiet relokacyjny
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Dyrektor Produkcji, dolnośląskie