Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Produkcji - Drukarnia dziełowa

Toruńskie Zakłady Graficzne ZAPOLEX Sp. z o.o.O firmie

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrolę przebiegu procesu produkcji na dwóch wydziałach : druku oraz introligatorni, nadzór nad terminowym wykonaniem planu, wdrażanie procedur produkcyjnych, nadzór nad procesami planowania produkcji, nadzór nad dokumentacją techniczną działu produkcyjnego, zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego oraz nadzór nad prawidłowymi warunkami BHP; ponadto będzie odpowiedzialna za koordynację prac podległego zespołu oraz wsparcie merytoryczne pracowników.

Będziesz zajmował się między innymi:

• Zapewnieniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa, jakości wyrobu, terminowości realizacji produkcji i wydajności

• Zarządzaniem zespołem produkcyjnym pracującym na 3 zmianach (ok. 150 osób)

• Zapewnieniem organizacji pracy poprzez wyznaczanie zadań podległym pracownikom lub zlecenia zadań do kaskadowania liderom

• Nadzorowaniem i monitorowaniem procesów produkcyjnych oraz wdrażaniem usprawnień.

• Analizą raportów i optymalnym zarządzaniem gospodarką materiałową

• Szkoleniami i rozwojem podległych pracowników

Nasze wymagania

  • Oczekujemy wysokiego poziomu kompetencji zarządzania zespołem produkcyjnym

  • Doświadczenie na stanowisku dyrektora produkcji w branży poligraficznej jest konieczne

  • Praktyka w prowadzeniu projektów optymalizacyjnych w obszarze produkcji

  • Znajomość koncepcji i narzędzi zarządzania na poziomie strategicznym,

  • Umiejętność planowania i realizacji długofalowych działań,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

To oferujemy

  • Warunki pracy, takie jak rodzaj kontraktu, wynagrodzenie, premie omówimy z Tobą w bezpośredniej rozmowie.

  • Oferta relokacyjna zawiera mieszkanie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • mieszkanie służbowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • pikniki rodzinne

Toruńskie Zakłady Graficzne ZAPOLEX Sp. z o.o.

Poligrafia, tak jak cały otaczający nas świat, nieustannie się zmienia. Barwy i kształty druku są coraz bardziej ekspansywne, a my nie pozostajemy w tyle. Mamy solidną, ugruntowaną pozycję na rynku poligraficznym. Zdobyliśmy ją dobrą jakością, korzystnymi cenami i terminowością. Działamy od 1990 roku stale inwestując w rozwój naszego przedsiębiorstwa, zatrudniamy 250 pracowników. Jesteśmy członkiem: Polskiej Izby Druku, Izby Przemysłowo-Handlowej, Bussines Center Club, Polskiego Bractwa Kawalerów Gutenberga, Klubu „Gazele Biznesu”. Firma posiada Certyfikat FSC oraz raport SMETA (SECAL-LOGOS). Działamy na rynku poligraficznym i wydawniczym. Informacje o nas znajdziesz na stronie www.zapolex.pl

Przewiń do profilu firmy

Nasz Zarząd bardzo ceni:

  • Umiejętność przewidywania oraz budowania scenariuszy działań, wyboru optymalnych rozwiązań, odwagę w działaniu i umiejętność brania odpowiedzialności za powierzony obszar biznesowy,

Stanowisko i pozycja w strukturze firmy

  • Dyrektor Produkcji jest rozliczany z realizacji celów biznesowych. Podlega bezpośrednio pod Prezesa Zarządu. Osoba pracująca na tym stanowisku będzie miała bezpośredni wpływ na organizację produkcji, wdrażanie procedur produkcyjnych, a także planowanie i nadzór nad budżetem.

Złożenie aplikacji

Wszystkie aplikacje będziemy traktować jako stricte poufne. Dla nas poufność i twoje bezpieczeństwo, gdy aplikujesz do naszej firmy jest najważniejsze. Proces rekrutacyjny składać się będzie z poniższych etapów:

1. Rozmowa z HR Business Partnerem / online

2. Rozmowa z Zarządem (osobista) i wizyta w zakładzie produkcyjnym w Toruniu

3. Testy kompetencji

4. Podpisanie kontraktu, wsparcie w relokacji