Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Produkcji / Dyrektor Grupy Budów

Firma Janex Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Czynny udział w procesie pozyskiwania kontraktów,

  • Przygotowanie dokumentacji związanej z procesem inwestycyjnym,

  • Przygotowanie budżetu i harmonogramu inwestycji,

  • Przeprowadzanie procesu ofertowego wśród podwykonawców w podległych inwestycjach,

  • Koordynacja i kontrola zgodności realizacji kontraktów z dokumentacją techniczną, budżetem oraz harmonogramem,

  • Prowadzenie i nadzorowanie weryfikacji dokumentacji projektowej,

  • Nadzór nad bieżącym i końcowym rozliczaniem kontraktów,

  • Nadzór nad kompletnością i prawidłowością dokumentacji dotyczącej inwestycji.

  • Zarządzanie podległym personelem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo, inżynieria lądowa),

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Doświadczenie w realizacji kontraktów w zakresie budownictwa,

  • Praktyczna wiedza i doświadczenie w zarządzaniu projektami budowlanymi,

  • Doskonała znajomość procesu budowlanego, ustawy Prawo Budowlane i rozporządzeń wykonawczych,

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,

  • Opracowywanie planów produkcji,

  • Współudział w utrzymaniu SZJ ISO 9001:2015 oraz systemu bezpieczeństwa pracy SCC,

  • Komunikatywność i umiejętność zarządzania zespołem,

  • Znajomość pakietu MS Office, Autocad,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie, przedsiębiorczość,

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość j. angielskiego,

  • Znajomość programu kosztorysowego BIMestiMate (Zuzia), MS Project.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Odpowiedzialną pracę w profesjonalnym zespole,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Samochód służbowy.