Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Produkcji – Dyrektor Zakładu Produkcyjnego

"MODEL-ART" sp. z o.o.O firmie

  • 11 Listopada 30D
    Ostróda, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

"MODEL-ART" sp. z o.o.

11 Listopada 30D

Ostróda

Stocznia „Model-Art” jest producentem rekreacyjnych jednostek pływających z segmentu „premium” dla wiodących marek skandynawskich oraz rekreacyjnych i specjalnych jednostek hybrydowych. Jednocześnie jest uznanym dostawcą oprzyrządowania do produkcji konstrukcji kompozytowych w technologiach manualnych, infuzyjnych i wtryskowych. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w tym zakresie oraz nowoczesne zaplecze techniczne i technologiczne, stawia „Model-Art” w gronie liderów technologii kompozytowych oraz budownictwa jachtowego w Europie. Satysfakcja naszych klientów generuje dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa oraz stymuluje ciągłą rozbudowę zakładów produkcyjnych. Mając na uwadze obecnie realizowane oraz planowane przedsięwzięcia inwestycyjne, Zarząd spółki podjął decyzję o wzmocnieniu struktur zarządczych zakładów i wydziałów produkcyjnych.

                W związku z powyższym, Zarząd stoczni jachtowej „Model-Art” Sp. z o.o. w Ostródzie, ogłasza rozpoczęcie procedury rekrutacyjnej na stanowisko:

Misja stanowiska:

Realizacja celów strategicznych, wyznaczonych przez Zarząd w budżetach rocznych oraz długookresowych planach rozwojowych i inwestycyjnych, dla procesu produkcji oraz zakładów produkcyjnych, wypełniając funkcje nadzoru merytorycznego i organizacyjnego dla procesów i zakładów produkcyjnych, przy zapewnieniu ciągłego ich rozwoju.

Zależność organizacyjna:

 funkcja podporządkowana Dyrektorowi Operacyjnemu - Zarządzającemu przedsiębiorstwa.

Cele i zadania:

  • Terminowa realizacja planu produkcji i ekspedycji wyrobów, przy zapewnieniu pełnej zgodności założonej technologii wytwarzania elementów z LPS i montażu jachtów,
  • Zagwarantowanie najwyższego poziomu jakości, z zachowaniem troski o ochronę środowiska naturalnego oraz warunki BHP i ppoż.
  • Realizacja założeń budżetowych oraz przyjętych wskaźników efektywności i jakości.
  • Sprawne wdrażanie do produkcji seryjnej nowych modeli łodzi i jachtów.
  • Kreowanie rozwoju zakładu produkcyjnego w celu stałej poprawy jakości, efektywności oraz poziomu bezpieczeństwa pracowników oraz przedsiębiorstwa.
  • Inicjowanie, nadzór i koordynacja działań z zakresu utrzymania ruchu, inwestycji oraz rozwoju technicznego zakładu produkcyjnego, za który odpowiada.
  • Doskonalenie i rozwój systemu 5S.

Oczekiwany profil kandydata:

  • wykształcenie:wyższe techniczne, w kierunkach: organizacja produkcji, mechanika, mechatronika, budowa okrętów, chemia przemysłowa lub ogólne w kierunku chemia
  • doświadczenie zawodowe: minimum 5 lat w branżach stoczniowej, maszynowej, motoryzacji, meblarskiej, przetwórstwa tworzyw sztucznych. Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w ww. branżach będzie dodatkowym atutem.
  • znajomość języków obcych: język angielski na poziomie minimum B1
  • znajomość branży jachtowej zawodowe, sportowe lub hobbystyczne, potwierdzone uprawnieniami minimum sternika jachtowego lub motorowodnego
  • kompetencje wymagane minimum bierna obsługa aplikacji wspomagających procesy projektowania - AutoCad, Solid Works, Rhino, Catia, itp. Obsługa aplikacji biurowych Microsoft Office, a aplikacji Excel w szczególności. Znajomość systemów ERP lub/i MRP.
  • kompetencje pożądane znajomość: technologii z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych w tym technologii kompozytowych, konstrukcji i zasad budowy jednostek pływających, zasad Lean Manufacturing i 5S, systemów zapewnienia jakości zgodnych z normami ISO 9001.
  • preferowane cechy osobowe komunikatywność, otwartość, cierpliwość, asertywność, opanowanie, skrupulatność, determinacja, ukierunkowanie na pracę zespołową

„Model-Art” zapewnia:

  • konkurencyjne warunki zatrudnienia,
  • motywacyjny system premiowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobowego w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość wsparcia finansowego doskonalenia zawodowego, w tym kształcenia w zakresie studiów podyplomowych, języków obcych, uprawnień żeglarskich, etc.
  • udział w dedykowanym i współfinansowanym przez firmę systemie prywatnej opieki zdrowotnej,
  • współzarządzany przez pracowników pakiet świadczeń socjalnych,możliwość dofinansowania działań rekreacyjno-sportowych.

Kandydatów prosimy o składanie CV wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku APLIKUJ, lub osobiście w siedzibie firmy w Ostródzie przy ulicy 11-tego Listopada 30d.

Dodatkowych informacji udziela dział kadr od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00-15:00, pod numerem telefonu: 513 899 382 .

Postępowanie rekrutacyjne prowadzone będzie od daty publikacji niniejszego ogłoszenia do dnia 30 czerwca 2021. Spółka zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne