Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor produkcji - Dyrektor zarządzający

ZAPROMO firmie

ZAPROM

Tołcze 3D

Białystok

ZAPROM  powstał jako kontynuacja przedsiębiorstwa działającego na rynku produkcji maszyn i obróbki metali od lat siedemdziesiątych XX wieku. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało powstaniem nowoczesnego przedsiębiorstwa wykorzystującego najnowsze technologie i nowoczesny park maszynowy. Specjalizujemy się w budowie maszyn do przetwórstwa blachy w kręgach, taśmach i arkuszach, a także maszyn prototypów projektowanych i budowanych według wymagań klienta. Wykonujemy zarówno kompletne linie produkcyjne jak i ich poszczególne komponenty – od załadunku surowca do transportu i pakowania gotowych wyrobów. Zaawansowana mechanika wyposażona jest w nowoczesne układy sterowania programowane przez własny, doświadczony zespół specjalistów. Świadczymy również usługi: toczenia, frezowania, spawania, cięcia wodą.

Dyrektor produkcji-
Dyrektor zarządzający

Zakres obowiązków:

  • operacyjne zarządzanie pionem produkcji w firmie,
  • zapewnienie realizacji krótko i długo terminowych planów produkcyjnych w zakresie technicznego przygotowania produkcji,
  • nadzór nad pracą zakładu: produkcji części, montażu gotowych maszyn, utrzymania ruchu i magazynu,
  • usprawnianie, wdrożenie oraz nadzór nad prawidłowym wykonaniem procesów technicznych w organizacji,
  • koordynowanie pracy kierowników i brygadzistów,
  • nadzór nad wdrażaniem nowych projektów,
  • raportowanie wskaźników,

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie wyższego technicznego,
  • 5 lat doświadczenia zawodowego w branży produkcyjnej (mile widziana branża budowy maszyn),
  • znajomość branży obróbki metali
  • 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowniczym,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • dużej samodzielności i inicjatywy,
  • koordynacji współpracy między działami związanymi z produkcją,
  • znajomości zagadnień organizacji produkcji.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość narzędzi lean manufacturing,
  • znajomość narzędzi CAD
  • znajomość podstaw automatyki przemysłowej

Oferujemy:

  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji,
  • otwartość na inicjatywy,
  • samodzielność, swobodę działania,

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV
 za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez firmę ZAPROM Tomasz Pruszyński, 17-100 Bielsk Podlaski ul. Brańska 117”

Ogłoszenie archiwalne