Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Produkcji Fabryki

LAYMAN sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Słonecznikowa 10
    Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

LAYMAN sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Słonecznikowa 10

Elbląg

Fabryka Mebli Layman - producent innowacyjnych modułowych mebli kuchennych o ugruntowanej pozycji na polskim rynku. Layman to rodzinne przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

Twój zakres obowiązków

  • operacyjne zarządzanie wydziałami produkcyjnymi firmy;
  • współudział w opracowywaniu strategii rozwoju firmy, planów i ich realizacja;
  • tworzenie i koordynacja miesięcznych oraz kwartalnych planów produkcyjnych zakładu
  • monitoring realizacja planu serii, harmonogramów produkcyjnych, kooperacji wewnętrznej i zewnętrznej oraz KPI
  • nadzór nad optymalizacją procesów oraz jakością i wydajnością obszarów produkcyjnych;
  • nadzór nad pracą podległego personelu (kierowników, liderów);
  • wyznaczanie celów dla podległych obszarów produkcyjnych;
  • raportowanie do przełożonego i Zarządu Spółki.

Nasze wymagania

  • minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w zakładzie produkcyjnym;
  • umiejętność planowania i zarządzania procesami produkcji;
  • doświadczenie w organizacji pracy i zarządzaniu podległym zespołem;
  • dobra znajomość systemów klasy ERP
  • znajomość narzędzi do optymalizacji produkcji oraz umiejętność ich wdrażania – Lean Manufacturing;
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i organizacyjnych;
  • umiejętność samodzielnego podejmowania odpowiedzialnych decyzji.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznie się rozwijającej firmie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, uzależnione od osiąganych wyników
  • Pomoc w relokacji
  • Naszą firmę tworzy młody zespół ludzi z pasją do tworzenia nowoczesnych mebli modułowych

Ogłoszenie archiwalne