Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Produkcji

REMONTOWA HYDROSTER SYSTEMS SP. Z O.O.O firmie

  • Na Ostrowiu 1
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

REMONTOWA HYDROSTER SYSTEMS SP. Z O.O.

Na Ostrowiu 1

Gdańsk

działa w strukturach grupy kapitałowej REMONTOWA HOLDING S.A.

Firma od ponad 70 lat rozwija swoje doświadczenie w złożonych produktach wymagających precyzji wykonawczej, szczególnie w układach napędów i sterowań hydraulicznych.

Precyzyjna produkcja, eksport na rynki całego świata, światowy serwis 24/7, mobilność ekip i jednoczesność prowadzonych usług, nietypowość wdrożeń wymagają najwyższej jakości wiedzy, doświadczenia pracowników i doskonałego zarządzania.

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • nadzór nad organizacją procesu produkcji oraz usług produkcyjnych,
  • koordynowanie prac podległego personelu pracowników,
  • opracowywanie strategii produkcyjnej:  plany realizacji produkcji, analiza kosztów produkcji i zabezpieczenia materiałowego,
  • odpowiedzialność za terminową realizację zadań,
  • odpowiedzialność za wydajność pracowników produkcji, jakość wyrobów i usług,
  • zarządzanie i kształtowanie procesów produkcji,
  • pozyskiwanie i wdrażanie nowych technologii wytwarzania,
  • nadzór nad podległymi komórkami organizacyjnymi,
  • nadzór i odpowiedzialność za bezpieczeństwo i organizację pracy.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie zawodowe na kierowniczym stanowisku w dziale produkcji min. 5 lat,
  • znajomość  j. angielskiego w stopniu dobrym,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym,
  • znajomość podstaw prawa pracy oraz przepisów BHP,
  • orientacja na zadania, silna osobowość,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność zarządzania budżetem,
  • umiejętność kierowania kapitałem ludzkim,
  • znajomość zasad zarządzania procesem produkcyjnym,

OFERUJEMY:

  • pracę w renomowanej firmie,  uznanej na rynku międzynarodowym;
  • zatrudnienie oparte na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w przyjaznym środowisku.

Ogłoszenie archiwalne