Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor produkcji

IKEA Industry Poland Sp. Z o.o. oddział w Goleniowie

Kazimierza Pułaskiego 19

Goleniów

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie produkcją oraz nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w podległym zespole,

  • współtworzenie i realizacja strategii rozwoju zakładu,

  • tworzenie i realizacja planów produkcyjnych we współpracy z działem Supply Chain,

  • udział w przygotowaniu budżetu fabryki w obszarze produkcji,

  • rozwój i motywowanie podległego zespołu poprzez budowanie dobrej atmosfery pracy oraz autonomii w działaniu i podejmowaniu decyzji,

  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia utrzymania sprawności operacyjnej, w szczególności proponowanie, opracowywanie i wdrażanie zmian dotyczących kompleksowej organizacji i technologii produkcji,

  • aktywne działania w budowaniu organizacji w oparciu o potrzebne i posiadane kompetencje w obszarze odpowiedzialności,

  • uczestniczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii wynagrodzeń na podległym obszarze,

  • wspieranie odpowiedzialnych zespołów w efektywnym wykorzystaniu systemu ERP,

  • praca z wartościami IKEA.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • znajomość narzędzi Lean Manufacturing, doświadczenie w praktycznym ich wdrażaniu,

  • samodzielność, umiejętność organizacji pracy swojej i zespołu,

  • zdolności analityczne i umiejętność wyciągania wniosków,

  • zdolności interpersonalne i organizacyjne.

To oferujemy

  • umowę o pracę;

  • wsparcie i możliwość rozwoju;

  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku;

  • dobrą atmosferę pracy;

  • atrakcyjne benefity pracownicze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • bezpłatne posiłki

  • program lojalnościowy

IKEA Industry to miejsce dla szczerych, mocno stąpających po ziemi ludzi, którzy chcą robić rzeczy wielkie, a po pracy mieć czas dla siebie, swoich rodzin i przyjaciół. Bez krawatów i biurokracji rozwijamy potencjał naszych pracowników, a dzięki prostym zasadom pozwalamy im być sobą.

Przewiń do profilu firmy

Zobacz jak pracujemy

Miejsce pracy: IKEA Industry Oddział w Goleniowie, Zachodniopomorskie

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 06.08.2021 r.