Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Produkcji - Head of Production

  • opolskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 14.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Cyfrowa Foto to jedno z kilku największych i najnowocześniejszych przedsiębiorstw produkcyjnych w Europie działające na styku trzech obszarów - poligrafii, fotografii oraz introligatorstwa - zajmujące się drukiem cyfrowymwytwarzaniem foto-produktów oraz drukowanych dekoracji ściennych. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom e-commerce i IT nasze wiodące marki, między innymi takie jak: Colorland, nPhoto czy DecorMint pozwalają naszym klientom z całego świata cieszyć się pięknymi, spersonalizowanymi fotoksiążkami, fotoalbumami, fotoobrazami i fotokalendarzami. Najwyższej jakości druk cyfrowy pozwala nam realizować zlecenia wymagające dbałości o najdrobniejszy szczegół.

    Naszym kluczem do sukcesu są Technologia i Ludzie. Ludzie z energią oraz chęcią do działania,  dla których praca jest możliwością rozwoju, niejednokrotnie spełnieniem marzeń zawodowych oraz realizacją własnych pasji.

    Dyrektor Produkcji/Head of Production

    Zakres obowiązków:

    • zarządzanie ponad trzystuosobowym Działem Produkcji (ok. piętnaście zróżnicowanych zespołów, m.in. nowoczesna drukarnia cyfrowa, laboratorium fotograficzne, zespół zarządzania kolorem, introligatornia albumów i opakowań, dział produkcji książek, dział kontroli jakości, dział obrazów, pakowalnia)
    • doskonalenie systemu komunikacji w całym Dziale (w tym także przepływu informacji)
    • odpowiedzialność za terminowość zamówień i jakość produktów (wskaźniki jakościowe)
    • odpowiedzialność za wydajność i produktywność poszczególnych pionów (wskaźniki ilościowe)
    • zarządzanie elastycznością produkcyjną z uwagi na występowanie okresów wymagających kilkukrotnego podwyższenia wielkości produkcji
    • przygotowywanie analiz i raportów dla Zarządu
    • przygotowywanie strategii rozwoju Produkcji
    • współpraca w szczególności z zespołami: Badań i Rozwoju, Biurem Projektów, Działem Technicznym, Działem Utrzymania Ruchu, Działem Automatyzacji Produkcji, Logistyką i Zaopatrzeniem, IT, Działem Kontrolingu  itp.
    • promowanie i wdrażanie usprawnień w oparciu o narzędzia Lean Manufacturing
    • kształtowanie postawy zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania wśród pracowników
    • dbanie o ciągły rozwój team liderów produkcyjnych w zakresie umiejętności zarządzania zespołem oraz procesem

    Poszukiwane kompetencje:

    • min. 7 letnie doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i koordynowaniu procesów produkcyjnych
    • mile widziane wykształcenie związane z nowoczesnymi metodami zarządzania produkcją
    • praktyczna znajomości narzędzi Lean Management
    • doświadczenie w tworzeniu systemu komunikacji w zakładzie produkcyjnym
    • doświadczenie w Change Management
    • umiejętność skutecznego motywowania  i inspirowania pracowników
    • bardzo dobra obsługa komputera, w tym między innymi pakietu MS Office (Excel)
    • sprawne odnajdywanie się w zautomatyzowanym i skomputeryzowanym środowisku pracy
    • umiejętność podejmowania decyzji na podstawie danych liczbowych
    •  inicjowanie wszelkiego rodzaju usprawnień, w tym m.in. procesów wytwarzania i organizacji miejsca pracy
    • charyzma w działaniu, otwartość i optymizm w relacjach z ludźmi
    • podejście nastawione na szukanie rozwiązań, często niestandardowych
    • mile widziana znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    Oferujemy

    • pracę w nowoczesnej międzynarodowej firmie stawiającej na unikatowe rozwiązania technologiczne i IT
    • pracę w firmie, w której cenione są takie wartości jak: zaufanie, szacunek i pozytywne relacje międzyludzkie, praca w kulturze feedbacku
    • swobodę w działaniu opartą o wysoki poziom zaufania
    • możliwość tworzenia własnego zespołu wspomagającego rozwój i doskonalenie procesów produkcyjnych
    • możliwość skorzystania ze stale wzbogacanego pakietu benefitów (szkolenia, kursy językowe, programy ubezpieczeń, program Multisport)
    • pracę w siedzibie firmy w Zaczerniu k. Rzeszowa
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.