Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Produkcji i Operacji

human to business

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjno-handlowa z branży technicznej.

Miejsce pracy: 30 km od Gdańska w kierunku południowym.

Twój zakres obowiązków

  • Wdrożenie strategii produkcyjnej i operacyjnej zgodnie z celami biznesowymi firmy

  • Zarządzanie operacjami zakładu produkcyjnego (produkcja i procesy towarzyszące): łańcuch dostaw, planowanie produkcji, realizacja zamówień, jakość, logistyka wewnętrzna

  • Rozwój struktury organizacyjnej i jej dostosowanie do założeń strategicznych

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania produkcji: wskaźniki efektywności, procesy, jakość, bezpieczne środowisko pracy, terminowość, koszty etc.

  • Przygotowywanie rekomendacji w celu najlepszego dostosowania procesu produkcyjnego do potrzeb rynku i Klientów oraz strategii sprzedaży firmy i sytuacji ekonomicznej

  • Zarządzanie podległą strukturą i Zespołem: rekrutacja, motywowanie, angażowanie, rozwój kompetencji technicznych i menedżerskich, ewaluacja, udzielanie informacji zwrotnych, delegowanie

  • Przygotowanie i zarządzanie budżetem

  • Współpraca bieżąca i projektowa z pozostałymi działami w firmie oraz współdziałanie w ramach Zespołu Zarządzającego

  • Raportowanie do Dyrektora Generalnego

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 10-letnie doświadczenie zdobyte w firmie o profilu produkcyjnym w pracy na stanowiskach menedżerskich obejmujących zarządzanie Zespołami w obszarach: produkcyjnym, operacyjnym, technicznym

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie zarządzania procesami produkcyjnymi oraz powiązanymi (planowanie, łańcuch dostaw, logistyka produkcyjna…)

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień technicznych, produkcyjnych i jakościowych związanych z funkcjonowaniem zakładu produkcyjnego

  • Doświadczenie w budowaniu oraz optymalizacji procesów operacyjnych opartych o wskaźniki

  • Doświadczenie w zarządzaniu Zespołem, zarządzanie złożoną strukturą, wysokie umiejętności menedżerskie i liderskie: komunikacja, planowanie, organizacja, zapewnienie odpowiednich kompetencji, motywowanie, rozwijanie innych, inspirowanie, angażowanie

  • Umiejętność komunikacji i współpracy

  • Doświadczenie w bezpośredniej pracy z Zarządem, prezentacji rozwiązań, argumentacji biznesowej

  • Proponowanie rekomendacji, przejmowanie inicjatywy

  • Doświadczenie w zarządzaniu zmianą, szersze spojrzenie na procesy w organizacji wpływu procesów operacyjnych na biznes (wskaźniki, współpraca z dostawcami, współpraca z partnerami i Klientami, realizacja celów)

  • Umiejętności analityczne i planowania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie techniczne lub ekonomiczne)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Szukamy Menedżera Produkcji/Operacyjnego, który rozumie perspektywę biznesową oraz potrzeby Klientów, przejmuje inicjatywę i widzi zarządzane przez siebie obszary jako element szerszych procesów biznesowych.

Pracodawca oferuje

  • Praca w międzynarodowej firmie o wysokich standardach jakości

  • Stabilność przedsiębiorstwa

  • Bardzo dobra atmosfera pracy

  • Możliwość rozwijania kompetencji liderskich, zarządzanie dużym Zespołem

  • Firma oparta na trwałych wartościach właścicielskich: współpraca, szacunek, stabilność, jakość

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet menedżerski

  • Dcelowa umowa na czas nieokreślony

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt i przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.