Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor produkcji

KUŹNIA JAWOR SA

  • Kuziennicza 4, Jawor
    Jawor, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Kuziennicza 4

Jawor

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie pionem produkcyjnym zakładu – Wydział Kuźni, Wydział Obróbki Mechanicznej, Wydział Szlifierni oraz Wydział Krajalni,

  • Organizacja i nadzór nad pracą Wydziałów,

  • Planowanie i kontrolowanie przebiegu procesów produkcyjnych pod kątem realizacji planów,

  • Bieżące monitorowanie i raportowanie do Plant Managera wskaźników produkcyjnych,

  • Reagowanie na bieżące problemy produkcyjne i rozwiązywanie sytuacji kryzysowych,

  • Wskazywanie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących procesy produkcyjne na wyznaczonych Wydziałach,

  • Dbanie o prawidłową eksploatację maszyn i urządzeń oraz ich stan techniczny.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Dyrektora Produkcji/Dyrektora Technicznego lub minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Produkcji (preferowany przemysł ciężki),

  • Wykształcenie wyższe, preferowane w kierunkach technicznych,

  • Praktyczna wiedza z zakresu zarządzania produkcją oraz planowania przebiegu procesów produkcyjnych,

  • Silnie rozwinięte kompetencje liderskie oraz bardzo dobra komunikatywność,

  • Umiejętność pracy na wskaźnikach i podejmowania szybkich decyzji w celu ich realizacji,

  • Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki/elektryki/elektroniki/automatyki,

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację,

  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowaną przez Kandydata formę współpracy (umowa o pracę, B2B),

  • Poziom wynagrodzenia adekwatny do wiedzy i umiejętności – płaca zasadnicza + premia,

  • W przypadku relokacji – pakiet relokacyjny,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie oraz prywatnej opieki medycznej,

  • Dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • Dofinansowanie urlopów,

  • Dofinansowanie do kart MultiSport i Multikino.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

Kuźnia Jawor od ponad 40 lat cieszy się zaufaniem Klientów, którzy utożsamiają firmę z precyzją, wysoką jakością i doświadczeniem. Specjalizujemy się w kuciu matrycowym i obróbce mechanicznej.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz budową nowej inwestycji w postaci najnowocześniejszej i w pełni zautomatyzowanej/zrobotyzowanej kuźni w Polsce poszukujemy osoby nie bojącej się nowych wyzwań i otwartych na naukę najnowocześniejszych technologii stosowanych w Automotive oraz zakładach produkcyjnych, która dołączy do naszego zespołu jako DYREKTOR PRODUKCJI

Przewiń do profilu firmy