Logo Pracuj.pl

Dyrektor Produkcji

Nestor SpringsO firmie

15 000–25 000
brutto / mies.
  • Jaworzno, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Nestor Springs

Wygoda 111

Jaworzno

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja bardzo dynamicznego wzrostu produkcji kierowanej na światowe rynki
  • Rozwój procesów produkcji i logistyki do najwyższych standardów rynkowych
  • Tworzenie silnego i stabilnego zespołu produkcyjnego
  • Promowanie kultury jakości i Lean Manufacturing w zakładzie

Nasze wymagania

  • Zdolności analityczne i łatwość w komunikowaniu wniosków
  • Sposób na skuteczną realizację celów i wdrożenia projektów
  • Samodzielność, otwartość i inicjatywa w podejmowaniu działań
  • Umiejętność zarządzania i motywowania zespołu
  • Komunikacja w języku angielskim minimum na poziomie B2
  • Duża dawka pozytywnej energii i poczucie humoru

To oferujemy

  • Możliwość kreowania i realizacji strategii produkcji w Nestor Springs
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (w tym składniki długoterminowe oparte na realizacji celów)
  • Silny zespół profesjonalistów
  • Prestiżowy samochód i niezbędne narzędzia pracy
  • Karta Multisport i dodatkowe ubezpieczenie
  • Współpraca w oparciu o kontrakt menedżerski

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników

Nestor Springs jest wiodącym producentem formatek sprężynowych w Europie i jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży materacowej. Dzięki naszemu zespołowi fantastycznych ludzi, w Nestor Springs możemy działać kreatywnie, wdrażać nowoczesne produkty dla naszych klientów i dbać o rozwój. Inwestujemy w ludzi i ich przyszłość. Dbamy o świetną atmosferę w pracy, bo wierzymy, że zespół i szczere relacje są fundamentami współpracy.

Proces rekrutacji:

  • Wywiad telefoniczny w języku angielskim
  • Spotkania rekrutacyjne
  • Case study i „kawa” z członkiem Zarządu - small talk o pasji do strategii zarządzania i produkcji

Proces rekrutacji jest kilkuetapowy, ponieważ zależy nam na długofalowej współpracy, uważamy że im lepiej się poznamy tym lepiej wspólnie podejmiemy decyzję.

Dyrektor Produkcji, Wygoda 111, Jaworzno