Ta oferta pracy jest nieaktualna od 285 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Produkcji

  • Kartuzy, pomorskie pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 02.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku, od 25 lat działająca w branży kosmetycznej na terenie całej Polski i zagranicą poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kartuzy

Region: pomorskie

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie procesami produkcyjnymi Spółki
  • Nadzór nad zasobami technicznymi zakładu
  • Kontrola płynności bieżącej działalności produkcyjnej zakładu
  • Zapewnienie zgodności procesów produkcyjnych z wymaganiami BHP, jakościowymi oraz procedurami wewnętrznymi
  • Inicjowanie wdrażania projektów ciągłego doskonalenia
  • Kontrola i optymalizacja kosztów produkcji
  • Planowanie i budżetowanie
  • Zarządzanie działem zaopatrzenia
  • Nadzór nad obszarem planowania
  • Rozwiązywanie problemów technicznych i organizacyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na w/w stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość procedur zarządzania
  • Doświadczenie w zarządzaniu utrzymaniem ruchu- mile widziane
  • Doświadczenie w zakresie nowoczesnych metod zarządzania produkcją- mile widziane
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie
  • Samodzielność oraz inicjatywa w działaniu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie
  • Motywujący pakiet wynagrodzeń
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szeroki zakres zadań i odpowiedzialności
  • Ambitne zadania i ciekawe wyzwania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wibo Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Kartuzach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Wibo Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Kartuzach przy ul. Kościerskiej 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się