Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Produkcji

DIMA SP. Z O.O.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa organizacja produkcji

  • prowadzenie aktualnej dokumentacji i zestawień kosztorysowych

  • przestrzeganie założeń budżetowych

  • dbanie o bezpieczeństwo pracowników

  • organizacja pracy zespołu

  • wdrażanie odpowiednich rozwiązań zarządzania produkcją

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętność zarządzania pracownikami

  • inicjatywa w działaniu, przedsiębiorczość, zdolności strategiczne, organizacyjne i analityczne

  • bardzo dobre umiejętności menadżerskie i interpersonalne

  • doświadczenie w branży konstrukcji spawanych

  • znajomość narzędzi optymalizujących procesy produkcyjne

  • znajomość systemów zarządzania produkcją (Lean Management, 5S)

  • wiedza na temat parku maszynowego (obrabiarki, spawarki itp.)

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • pracę w firmie z 15-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją rynkową

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Socjalnego

DiMa Sp. z o.o. specjalizuje się w branży stalowych konstrukcji spawanych. Wykonujemy elementy maszyn i urządzeń rolniczych, konstrukcje dla budownictwa: schody, balkony, elementy stalowe spawane do infrastruktury dróg i mostów, konstrukcje dla przemysłu maszynowego, chemicznego i energetycznego. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową www.dima.pl.

Przewiń do profilu firmy