Oferta pracy

Dyrektor Produkcji

Klient Pracuj.pl

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie struktury w nowym zakładzie produkcyjnym

  • Weryfikowanie i realizowanie inwestycji dla nowego zakładu

  • Zarządzanie i kontrolowanie prac w obszarze produkcji, gospodarki magazynowej, utrzymania ruchu, jakość

  • Realizację założeń budżetowych dla zakładu produkcyjnego

  • Bieżące komunikowanie zdarzeń mogących mieć wpływ na odchylenia w budżecie, przygotowanie raportów dla zarządu

  • Identyfikacja, wyznaczanie obszarów oraz wprowadzanie projektów związanych z ciągłym doskonaleniem procesów (Lean managment)

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w optymalizacji procesów, oraz wdrażaniu nowych technologii

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację biznesową

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Wiedza za zakresu Industry 4.0

To oferujemy

  • Oferujemy wiele możliwości rozwoju oraz niesamowicie pozytywną atmosferę – w końcu Twój rozwój i satysfakcja z pracy są w naszym interesie

  • Pracujemy z produktem o najwyższej jakości, który jest produkowany w naszej manufakturze pod Warszawą

  • Jesteśmy polską firmą o globalnej marce, która ma duże ambicje i dalekosiężne plany – nasze środowisko jest międzynarodowe i pracujemy z partnerami z całego świata

  • Ciężko pracujemy, ale potrafimy się też świetnie bawić, bo czas wolny po pracy też jest bardzo ważny!

  • Pakiet medyczny oraz Kartę Multisport

  • Organizujemy wydarzenia charytatywne, by pomagać innym, takie jak Charity Breakfasts

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • inicjatywy dobroczynne

Kogo szukamy

Naszym klientem jest polska firma technologiczna - globalny marketplace łączący ponad 40 tys. artystów z pasjonatami gamingu, filmów, seriali, sportu czy muzyki z całego świata. Nasz Klient współpracuje z ponad 100 globalnymi markami (m.in. NASA, Star Wars, Marvel, DC Comics, Cyberpunk).