Oferta pracy

Dyrektor produkcji

Dr. Schumacher Sp. z o.o.O firmie

  • Jeleniogórska 12, Lubań
    Lubań, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Dr. Schumacher Sp. z o.o.

Jeleniogórska 12

Lubań

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie zachowania standardów bezpieczeństwa w procesach produkcyjnych;

  • zapewnienie jakości produktów i procesów zgodnie ze zdefiniowanymi specyfikacjami i procedurami;

  • zapewnienie realizacji założonych planów produkcyjnych oraz elastycznej reakcji na zmiany;

  • zapewnienie realizacji budżetu i optymalizacji jednostkowych kosztów produkcji - koszty pracy, materiałów, utrzymania maszyn, poziom odpadów;

  • zapewnienie odpowiedniego przygotowanie i przeszkolenie personelu produkcyjnego do pracy;

  • zapewnienie, że wszystkie procesy produkcyjne są zwalidowane i stale doskonalone;

  • zarządzanie podległym zespołem motywując go do ciągłego doskonalenia.

Nasze wymagania

  • co najmniej 5-letniego doświadczenia w zarządzaniu i kierowaniu działem produkcji w branży FMCG;

  • wykształcenia wyższego inżynieryjnego w zakresie technologii lub inżynierii przemysłowej lub chemii lub mechaniki lub automatyki i robotyki;

  • doświadczenie w pracy w zintegrowanym systemie zarządzania jakością, bezpieczeństwem i środowiskiem;

  • doświadczenie we wdrażaniu lub korzystaniu z narzędzi ciągłego doskonalenia – CI, LEAN, Six Sigma;

  • umiejętność pracy z systemami klasy ERP (preferowany SAP);

  • znajomości dobrych praktyk produkcyjnych GMP;

  • umiejętności przywódczych i zarządzania dużymi zespołami ludzkimi;

  • umiejętności interpersonalnych pozwalających zarządzać zróżnicowanymi zespołami;

  • procesowego sposobu myślenia i postępowania;

  • umiejętności pracy w środowisku wielokulturowym i międzynarodowym;

  • min. znajomości na poziomie B2 angielskiego.

Mile widziane

  • znajomość na poziomie B1 języka niemieckiego;

  • studia podyplomowe w zakresie organizacji lub zarządzania produkcją.

To oferujemy

  • wysoki poziom decyzyjności i samodzielności działania;

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów;

  • zadaniowy czas pracy w tym możliwość pracy w wybrane dni zdalnie;

  • prywatna opieka medyczna;

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie;

  • Pracowniczy Plan Kapitałowy;

  • firmowa biblioteka;

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;

  • przyjazną atmosferę pracy;

  • pracę w malowniczym mieście w otoczeniu, zamków, gór, lasów i jezior :)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie wypoczynku

Dr. Schumacher Sp. z o.o., będący częścią grupy Dr. Schumacher będącego jednym z wiodących w Europie producentów chusteczek nawilżanych stosowanych w pielęgnacji, higienie, dezynfekcji a także w kosmetyce i w gospodarstwie domowym. Firma produkuje z sukcesami od wielu lat asortyment dla znanych światowych i europejskich marek. Stale się rozwijając, stała się uznanym międzynarodowym specjalistą w produkcji chusteczek nawilżanych.

Przewiń do profilu firmy

Cel stanowiska

  • zapewnienie oraz podwyższanie wyznaczonej w planie strategicznym efektywności biznesowej w ramach obszaru produkcji

  • rozwój i optymalizacja obszaru produkcyjnego (ludzie, organizacja pracy, procesy, technologia, maszyny i urządzenia, pomieszczenia)

  • nadzór nad podległymi kierownikami oraz samodzielnymi stanowiskami